بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست؟

مرحله آخر کاشت موها در ناحیه طاس سر در بهترین مرکز پیوند مو در تهران به این صورت است که ابتدا پوست سر را تمیز میکنند و بعد بیحسی موضعی انجام میشود. عفونت: از شایع ترین عوارض پس از پیرسینگ، می توان به عفونت اشاره کرد که به صورت ترشحات زرد و یا سبز رنگ به همراه بوی بد و درد در ناحیه مذکور می باشد. چون سوراخ کردن بیش از اندازهی گوش خطراتی زیادی هم میتواند داشته باشد؛ از جمله میتوان به پاره شدن نرمهی گوش، عفونت غضروف گوش، خونریزی، گوشت اضافه و در موارد خاص سرطان پوست اشاره کرد.

در بسیاری از موارد بعد از عمل پیرسینگ شاهد عفونت زردزخم و انتقال انواع قارچها هستیم ولی احتمال انتقال عفونتهای ویروسی مهمی مانند هپاتیت و اچآیوی که اهمیت بسیاری دارد نیز در این روش بسیار بالاست. این افراد به احتمال بسیار بالا از روش کاشت FIT در بهترین کلینیک پیوند مو در تهران استفاده کردهاند. شما در این دوره با روشهایی آشنا میشوید که به واسطه آنها میتوانید بهترین و ایدهآلترین نتایج ممکن را برای افراد متقاضی رقم بزنید. شما در این دوره با ابزارهای این فرآیند آشنا میشوید و مراحل آن را به خوبی یاد میگیرید.

شما باید نحوه تزریق بی حسی موضعی به فرد را یاد بگیرید، همچنین مرحله برداشت گرافت ها بسیار حساس و مهم خواهد بود و شرایط کاشت آن ها نیز رابطه مستقیمی با سطح دانش و مهارت شما دارد. علاوه بر آموزش فرآیند کاشت طبیعی مو، در این دوره نحوه بررسی نتایج پس از انجام کار و شرایط معاینههای اولیه پس از انجام پیوند مو نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

انواع مختلف روشهای کاشت مو متناسب با هر فردی ارائه داده میشود. سخنرانیهای مدرس با بحثهای تعاملی دنبال میشود که در آن هنرجویان میتوانند از استاد راهنما سؤال بپرسند و همچنین این فرصت را دارند که بر روی مدلهای پوستی تمرین کنند. آموزش کاشت مو به دو بخش اصلی تئوری و عملی تقسیم میشود و هنرجویان در هریک از این مراحل با نکات بسیار مهم آشنا میشوند و مهارتهای لازم را کسب مینمایند. در دوره آموزش کاشت مو در کلینیک هلیا، شما هم جلسات تئوری و هم جلسههای عملی را برای این کار پشت سر میگذارید چرا که به هیچ وجه نمیشود تنها با داشتن دانش تئوری و یا تخصص عملی، این فعالیت را انجام داد در واقع برای انجام این کار، باید ترکیبی از این دو را در اختیار داشته باشید پس از سپری کردن جلسههای تئوری، شما این شانس را خواهید داشت که کاشت طبیعی مو را در شرایط کاملا کنترل شده انجام بدهید.

1. در بخش تئوری با تئوریهای مربوط به مو، پوست سر و همچنین کاشت مو آشنا خواهید شد. جدیدترین روش کاشت مو، روش MFTI (MICRO FIT) است که شبیه به روش FIT انجام میشود ولی تنها تفاوتی که با روش FIT دارد، دقت در برداشت گرافت های مو است. این روش نیز به روشهای دیگری که ذکر شدهاند شباهت دارد، ولی با این تفاوت که در روش BHT از موهای بدن افراد برای کاشت استفاده میکنند که به نظر می رسد روش مطلوبی برای کاشت مو نباشد، چراکه موهای بدن، مناسب کاشت برای سر نیستند و امکان دارد نتیجه کار طبیعی به نظر نرسد.

افراد 25تا60 ساله بهترین کاندید کاشت مو هستند البته افراد مسن سالم هم کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب می شوند زیرا موهای سفید کاشته شده بسیار طبیعی دیده شده و کسی متوجه کاشت موی افراد مسن نمی شود. بدن و پوست هر کسی ، متفاوت و منحصر به فرد است و ممکن است زمان بهبودی پیرسینگ ابرو در یک فرد 2 هفته طول بکشد و در فرد دیگر بعد از گذشت 2 ماه نیز باز هم بهبودی کامل ایجاد نشود .

تعداد فولیکولهای برداشته شده برای هر فرد متفاوت است و بستگی به جنس موهای او در ناحیه اهداکننده دارد. سپس در بهترین کلینیک کاشت مو در تهران، به پوست ناحیه اهداکننده بیحسی موضعی تزریق میشود تا فرد متقاضی دردی حس نکند. کاشت مو به فرایندی گفته می شود که در آن موی شخص را از منطقه ای که دچار ریزش نمی شود (ناحیه اهدا کننده) به بخشی از سر که دچار ریزش شده است ( ناحیه گیرند) منتقل می شود.روش های گوناگونی برای کاشت مو وجود دارد.

فرآیندی که در آن مو از قسمت پشت و اطراف پوست سر برداشت شده و به ناحیه دریافت کننده و طاس پیوند زده می شود. در دوره آموزش کاشت مو، چه چیزهایی یاد می گیریم؟ درنهایت، مهم است به یاد داشته باشید که هر بیماری اهداف شخصی خود و نیاز های سلامتی خودش را دارد و باید با مشورت پزشک به بهترین نتیجه برسد. مرکز درمانی باید دارای تمامی استانداردهای تعیینشده از سوی وزارت بهداشت باشد. در واقع، BHT مخفف عبارت Body Hair Transplantation بوده و از نظر فناوری پزشکی، تنها تفاوت کاشت مو به روش BHT با کاشت موی FIT تنها در ناحیهی اهداکنندهی فولیکول است.

کاشت مو به روش SUT : جدیدترین و بهترین شیوه کاشت مو است که در این شیوه از ابزار ها و تجهیزات مدرنی برای کاشت استفاده می شود و استفاده از این تجهیزات باعث می شود تا فولیکول های مو در زمان برداشت دچار کمترین آسیب شوند و همچنین با استفاده از این ابزار ها مدت زمان لازم برای انجام کاشت کاهش پیدا می کند که در این صورت بیمار شرایط بهتری را خواهد داشت. کاشت مو میتواند باعث شود این گونه افراد یک بار دیگر احساس خوبی نسبت به خود داشته، و احساس خجالتی که دچار آن شدهاند را با یک حرکت سریع ریشهکن کند.

بهترین افراد برای انجام این کار پزشکانی هستند که در مراکز زیبایی فعالیت میکنند. این کار در مقیاس کوچک اما با ابزار و تجهیزات مدرن صورت میگیرد تا شما به تدریج آمادگی انجام فعالیتهایی در مقیاس بزرگ را نیز به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که فاصله این آزمایش تا روز کاشت مو نباید بیشتر از یک ماه باشد. کافی است تا تمام موارد ذکر شده را همزمان به کار بگیرید تا در چشمی به هم زدن آوازهی هنر و تواناییتان به گوش همه برسد و ماهانه چند ده میلیون (و حتی بیشتر!) درآمد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید