مراحل کاشت مو؛ قدم به قدم با مراحل کاشت موی طبیعی – لیلیمگ

نکته مهم دیگر این است که کاشت موی سر باید در محیطی کاملا تخصصی و مجهز صورت گیرد و مراکز نامعتبر را برای انجام این عمل حساس خود انتخاب نکنید. اگر بینی شما حساس باشد، دچار تورم، خونریزی، پوسته پوسته شدن یا ترشح چرک می شود. اگر بدن شما انرژی کافی برای بیرون راندن زیورآلات پیرسینگ پل را نداشته باشد، به ناچار آن را می پذیرد. در پیرسینگ چشم هم شیء تزئینی از طریق جراحی زیر ملتحمه قرار میگیرد که برای درآوردن آن هم بار دیگر به عمل جراحی نیاز خواهد بود..

بهتر است قبل از عمل فرد یک وعده غذای سبک میل کند ولی میان وعده و یک وعده غذایی توسط کلینیک به مراجعه کننده داده میشود. امروزه لباس های اسپرت به عنوان لباس های غیر رسمی در نظر گرفته میشوند. قیمت پیرسینگ زبان، قیمت پیرسینگ بینی، قیمت پیرسینگ لب، قیمت پیرسینگ گوش نیز در همین رنج است. متاسفانه در این قسمت از بینی، بافت محدودی وجود دارد و نمی تواند زیورآلات خیلی سنگین را تحمل کند. پیوند های واحد فولیکولار (گرافت) در شکاف های نازکی از ناحیه گیرنده قرار می گیرند. برای پیرسینگ های بدون سوراخ میتوان از انواع حلقه ها استفاده کرد، این حلقه بر روی خود دارای فضای باز کوچکی هستند و زمانیکه آن ها را بر روی پره هاي بینی قرار میدهید بدلیل فضای باز کوچک تعبیه شده بر روی خود از بینی شـما نخواهند افتاد.

بر خلاف گوش که معمولا با استفاده از تفنگ سوراخ می شود، بینی را با سوزن سوراخ می کنند. متخصص پیرسینگ شما، یک سوزن توخالی را داخل بینی می کند و سپس حلقه را در سوراخ قرار می دهد. سپس سر را روی نعلبکی خم کرده و ابروی عفونی را در این محلول فرو ببرید (مراقب باشید که آب نمک وارد چشم نشود). پس از انجام پیرسینگ بینی، باید چندین نکته را رعایت کنید تا بینی تان دچار علایمی نظیر عفونت، اسکار و پس زدن زیورآلات بینی نشود. کلینیکی که انتخاب می کنید : از آن جایی که هر کلینیک، تعرفه های خاص خود را دارد، هزینه کاشت مو در دو کلینیک به یک اندازه نخواهد بود.

روش کاشت مو بدون بانک مو یا روش BHT که در آن از موهای بدن برای کاشت در سر استفاده میشود. با گذر زمان و خلاقیت های طراحی انواع مدل برای زیورآلات ساخته شده است که بسیار متنوع هستند و برای تمامی افراد قابل استفاده می باشند. ما در این مقاله، تمامی این نکات و نحوه ی تمیز کردن بینی را مورد بررسی قرار می دهیم. در کاشت مو به روش SUT شما خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا را مشاهده خواهید کرد ،بطوریکه هیچ کس قادر به تشخیص کاشت موی زنده و پیوند موی طبیعی شما نخواهد بود .

به طور کلی در دوره اول آموزش کاشت مو، هنرجویان با استفاده از مواد آموزشی مانند جزوهها، فایلهای صوتی و تصویری و … اما احتمال ایجاد کلوئید در نواحی پایینتنه کمتر است مگر اینکه فرد استعداد کلوئید داشته باشد. با داشتن سوراخ در نواحی مختلف گوش میتوانید از گوشواره ها و پیرسینگ های مختلف استفاده کنید. یکی از مجهزترین و به روزترین کلینیک های کاشت مو در تمام ایران همین خانه سفید است.

البته بهتر است بدانید که غضروف سپتوم معمولاً دردناک است، اما در زیبایی آن نمیتوان هیچ مخالفتی به عمل آورد. عمل کاشت به طور معمول در مطب پزشک انجام می شود. پیرسینگ ناف از همه انواع برای خانمهای حامله خطرناک است به خصوص اگر قصد داشته باشند تا با عمل سزارین فرزند خود را به دنیا آورند. پیرسینگ ناف یکی از ترند ترین پیرسینگ هایی است که توجه خانم ها را به خود جلب میکند. گاهی ممکن است فرد داوطلب کاشت مو به روش BHT، در ناحیهی ریش خود نیز از بانک موی مناسبی برخوردار نبوده و یا نخواهد از آن استفاده کند.

دو بار در روز به مدت ۲ الی ۳ روز از الکل و یا پماد آنتی بیوتیک استفاده کنید. با استفاده از یک افشانه یا یک پنبه آغشته به محلول شستشو، محل پیرسینگ را برای چند دقیقه مرطوب کنید. کلینیک تخصصی پوست و موی هلیا با فراهم نمودن امکان پرداخت قسطی، این شرایط را برای متقاضیان کاشت مو با هر سطح از توان مالی فراهم میکند. این پیرسینگ در قسمت نرم میانی دو سوراخ بینیقرار میگیرد و به هیچ عنوان نباید روی غضروف میانی انجام شود ، در غیر این صورت بیمار درد بسیار زیادی را متحمل و دچار مشکلات بعدی خواهد شد.

گاهی در اثر سوراخ کردن لب و زبان، تورمهای شدید ایجاد میشود که باعث بسته شدن راههای هوایی و اختلال در تنفس میشود. لازم به ذکر است که مقداری قرمزی، التهاب و حتی ترشحات زرد و سفید، خونریزی مختصر در ناحیه مورد نظر طی روزهای اول طبیعی است و به مرور برطرف میشود اما اگر این علائم شدید باشند حتما باید به پزشک مراجعه کرد. مراقبت های بعد از انجام این کار را پزشک به شما خواهد گفت.

اگر در دوره بارداری هستید به علت تغییرات فیزیکی بافت ها اصلا انجام پیرسینگ توصیه نمی شود، بلکه لازم است که فرد تا اتمام دوره بارداری و چندین ماه بعد پس از اجازه پزشک اقدام به این کار کند. ريزش يا عدم ريزش موهای فرد در آينده در رابطه با وضعيت ژنتيکی وی بوده و ارتباطی با کاشت موی فعلی ايشان ندارد. این بدین معناست که برای فرد دیگری استفاده نخواهند شد. میتوانید برای اطلاع از قیمت دقیق آن با شماره های مندرج در جدول فوق تماس بگیرید.

در صورت سوراخ کردن بینی، ممکن است دچار درد شوید، اما شدت درد به چند مورد بستگی دارد. به نقل از پزشکان زیبایی انجام این کار باید در مراکز تخصصی و با رعایت اصول بهداشتی انجام شود چرا که ممکن است دچار عفونت و آسیب جدی شوید. افرادی که بر اثر سوختگی یا آسیب به سر مقداری از موهای خود را از دست دادهاند. امروزه علاوه بر خانم ها ، پیرسینگ گوش در بین پسران نیز محبوب شده است. و جز اینهاعلاوه بر اندامهای ذکرشده، سایر اعضای بدن نیز از دست این سوراخهای مزاحم در امان نیستند. تا زمانی که پیرسینگ بینی خوب نشده است، از لوازم آرایشی و زیبایی در محل پیرسینگ استفاده نکنید.

بعد از انجام پیرسینگ تا پایان زمان ترمیم، آن را دستکاری نکنید و آویز را تغییر ندهید. در چند ماه اول سعی کنید روی پیرسینگ خود نخوابید و از لباسهای تنگ در آن محل استفاده نکنید. پیرسینگ ناف به تقلید از گروه های آفریقایی در میان زنان اروپا رواج پیدا کرد و مدتی بعد هم به کشور های آسیایی و ایران هم رسید و به عقیده برخی افراد، یکی از نشانه های جذابیت و زیبایی به حساب می آید. شاید بتوان گفت پیرسینگ ناف یکی از دردناکترین انوع پیرسینگ است.

از این نمونه جذاب نیز به عنوان پیرسینگ ناف هم استفاده می شود. به طور کلی، باید بینی خود را روزانه یک یا دو بار به مدت حداقل هشت هفته توسط محلول آب نمک یا صابون آنتی باکتریال تمیز کنید. اگر بـه مکیدن انگشت شست دست خود اعتیاد دارید، حداقل قبل از چنین کاری مطمئن شوید کـه انگشت و ناخن هایتان تمیز هستند. به همین جهت اگر قصد خرید بدلیجات از جنس استیل را دارید، مراقب باشید که از آلیاژ مناسب و فاقد نیکل استفاده کنید.

به علاوه، متخصص پیرسینگ شما باید قبل از شروع کار، دست های خود را بشوید و از دستکش های یک بار مصرف استفاده کند. اگر بدن شما زیورآلات پیرسینگ پل را پس بزند، باید آن را به ناچار در آورید. این پیرسینگها در سمت راست یا چپ یا هر دو قسمت پره ی بینی انجام میشوند. «جف ساندرز»، یکی از کارشناسان سوراخ کردن بدن برای استفاده طلا و جواهر میگوید: «درد این کار همانند این است که شما زیر ابروهای خود را وکس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید