مهم ترین خواص سنگ پا برای سلامتی

اوپال اصلی ترین و همچنین لاجورد، زبرجد، یاقوت کبود و عقیق به عنوان مهر سنگ ماه تولد مهر می باشند . اصلی ترین سنگ ماه تولد خرداد مروارید می باشد. سنگ عقیق به عنوان پاکسازی قلب و عروق می باشد و همچنین به جریان و گردش خون بسیار کمک میکند . همچنین سنگ اوپال اصلی ترین سنگ متولدین ماه مهر می باشد . در سال 1908 ، این سنگ 2.5 میلیون دلار ارزش داشت (معادل 51 میلیون دلار در سال 2018) – دو و نیم برابر ارزش تخمینی راف کولینان. از جمله دلایل ارزش بالای این عنصر میتوان به کمیاب بودن، زیبایی، تصفیهی راحت، واکنش ناپذیری با دیگر عناصر، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدن و …

وقتی غذای پرچرب و با کلسترول بالا میخوریم، کیسه صفرا منقبض میشود و صفرا را از طریق لوله کوچکی به نام مجرای صفراوی مشترک در روده کوچک آزاد میکند تا صفرا به فرآیند گوارش کمک کند. و به تعادل انرژی در بدن بسیار کمک می کند . با مراجعه به قسمت های قبل می توانید با خواص این سنگ ها به صورت کامل آشنا شوید . برای اطلاع از خواص سایر سنگ ها از جمله یاقوت سرخ می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از خواص سنگ گارنت می توانید به قسمت سنگ های متولدین دی ماه مراجعه کنید .

رنگ سبز زمرد بر اساس روانشناسی رنگ ها با عکس افزایش قوه ی خلاقیت در انسان می شود . در پژوهش گفته شده که اسدالله مجددی در هشتاد معدن منطقۀ دیودره سهم پنجاه درصدی دارد و بر اساس این تحقیق ظلم نیروهای وابسته به اسدالله مجددی از عوامل اصلی رفتن برخی از فرماندهان حزب جمعیت اسلامی به صفوف طالبان است. در ادامه میخواهیم در این صفحه به معرفی چند معدن مهم که معروف ترین و شناخته شده ترین ها در بین سنگ های تراورتن هستند می پردازیم. و همچنین استفاده از این سنگ باعث ایجاد تمرکز ذهنی در اشخاص می شود .

سنگ عقیق باعث تقویت حافظه و افزایش تمرکز فرد می شود . خواص سنگ یاقوت کبود : از خواص یاقوت کبود می توان به تقویت عملکرد غده تیروئید ، ایجاد آرامش ذهنی ، از بین بردن ترس و استرس ، تقویت عروق خونی و تنظیم جریان خونی اشاره کرد . خواص سنگ ابسیدین سیاه : این سنگ گرانبها را در مقابل امواج منفی ایستادگی می کند و حمله های روانی ، استرس و ترس را از انسان دفع می کند . استفاده از زمرد سبز افکار شیطانی را از انسان دور می کند .

این جواهر زیبا ، قصه و افکار منفی و شیطانی را از انسان دور می کند و همچنین به همراه داشتن یاقوت کبود شرح دشمنان را از انسان به صورت کامل دور می کند و فکر انسان را راحت می کند . سنگ اشک آپاچی برای از بین بردن غم و اندوه و همچنین کاهش اضطراب و استرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین فرد استفاده کننده از این سنگ را بخشنده می سازد . خواص سنگ چشم ببر : از خواص سنگ چشم ببر برای متولدین ماه خرداد می توان به از بین بردن ترس و استرس ، از بین بردن بیماری فشار خون بالا ، از بین بردن مشکلات قلبی و عروقی و از بین بردن و یا بهبود تنگی نفس و آسم ، اشاره کرد .

تسکین درد، اولین قدم درمان درد کلیه می باشد. این ترک ها در ابتدا درد ایجاد نمی کنند، اما در نهایت، در صورت عمیق تر شدن شکاف، ممکن است باعث درد و دردسر شدید شوند. در این شرایط، ممکن است کولسیستکتومی باز توصیه شود. 6- اوپال انسان را از سستی و بی حالی باز می دارد. این سنگ با توجه به رنگ خود ذهن فرد را تسکین و ارتقا داده و به وی در حفظ یک منش آرام و منطقی در طول یک موقعیت سرشار از تنش روانی کمک می کند.

این جواهر گرانقدر به آسان شدن عمیقترین افکار بسیار کمک می کند . خواص سنگ زمرد : سنگ زمرد اصلی ترین و مهم ترین سنگ ماه تولد اردیبهشت می باشد . كانسارهای سولفیدی ماگمایی كه حاوی عناصر گروه پلاتین می باشند، درتوده های خروجی ونفوذیهای مافیك و اولترامافیك یافت می شوند كه در آنها اشباع شدنماگما از نقطه نظر گوگرد توسط یك منبع خارجی مانند آلودگی توسط سنگ های دیوارهایجاد شده است. استفاده از این سنگ باعث تصفیه و ایجاد تعادل در جسم فیزیکی انسان می شود . خواص سنگ جاسپر : جاسپر خواص آرامش بخشی زیادی دارد و موجب تعادل روح و روان انسان می شود .

استفاده از هریک از این سنگ ها باعث ایجاد تعادل روحی و روانی در متولدین ماه خرداد می شود و همچنین باعث منتقل شدن انرژی به بدن افراد می شود . استفاده از مطالب این مقاله، با ذکر منبع راسخون، بلامانع می باشد. تا انتهای مطلب با بلاگ گالری پرسته همراه باشید. وبلاگ مروا گالری در این مجموعه مقالات صرفا به اعتقادات و باورهای همین فرهنگها اشاره مینماید و آنها را تایید یا رد نمی کند. به همراه داشتن سنگ توپاز سفید به فرد کمک می کند تا انسانی قدردان باشد . تخمین زده می شود که حدود 12 میلیون قیراط سنگ الماس از معادن آن استخراج شده باشد اما معادن هندوستان تا سال 1866 فعال بوده اند و امروزه تنها یک معدن در پانا در ایالت مادیاپرداشت فعال می باشد.

معدن آهنگران بامیان الی ۶۵فیصد آهن دارد. استفاده از این سنگ موفقیت در قدرت به دنبال دارد و باعث دور ماندن از افکار شیطانی و افکار منفی می شود . همچنین افکار منفی و شیطانی را از انسان دور می کند . سنگ فیروزه انسان را از فقر دور و خرسندی را جایگزین آن می کند . همچنین باعث ایجاد آرام و قرار در افراد می شود . همچنین به این سنگ تراورتن شهاب سنگ، امداد و سفید محلات نیز گفته می شود و یکی از بهترین تراورتن هایی است که وجود دارند.

خواص سنگ تورمالین : تورمالین یکی از زیباترین سنگ های متولدین ماه مرداد می باشد . بسیاری از افراد بر این باورند سنگ مرمر و سنگ مرمریت با یکدیگر شباهت دارند. بطور کلی نمونه های طبیعی شامل سنگهای آهکی (کلسیم کربنات) و یا سیلیکایی و مرمر و کوارتز، چرت سفید از این دست هستن که طی هزاران سال اغلب در رودخانه فرسایش و صیقلی و تقریبا گرد شده اند. نمک : نمک باعث افزایش کلسیم در ادرار میشود که میتواند باعث ایجاد سنگ کلیه کلسیمی بشود . خواص سنگ لاجورد : از این جواهر آبی رنگ برای تسکین و درمان سردرد از گذشته تا امروز استفاده شده است .

دیدگاهتان را بنویسید