همه چیز درباره پیرسینگ ابرو + مدل پیرسینگ ابرو – زیبامون

گوشواره های استفاده شده برای گوش سوراخ شده در مقبره ای در منطقه ی یوکوک مابین روسیه و چین مربوط به زمانی بین 400 تا 300 سال پیش از میلاد کشف شده اند. برای رهایی آن دختر و خانواده اش از این موجودات، او را مجبور به ازدواج با حیواناتی همچون سگ و یا بز می کنند! این ها در شهر سومری یور، محل زندگی ابراهیم پدرسالار که در کتاب مقدس از او یاد شده است پیدا شده اند.

اگر چتری دارید ، در طول مدت زمانی که پیرسینگ ابرو شما در حال بهبودی است ، چتری موها را کوتاه کنید یا به گونه ای جمع کنید تا با محل پیرسینگ ابرو تماس نداشته باشد . اغلب مردم فكر ميكنند سوراخ كردن همه قسمتهاي گوش، بيخطر است اما تنها جايي كه نسبتاً منطقه امني محسوب ميشود، همان محل قديمي و سنتي است: نرمه گوش. در حالی که بسیاری از عوامل در این امر نقش دارند ، اما فلزات ارزان تر به احتمال زیاد توسط بدن شما دفع میشوند .

البته برای این امر از اسکنه های ویژه ای برای تراشیدن پوست استفاده می کردند و همانند تتوی امروزی، وسیله کارشان سوزن نبوده است. چند روز برای کاشت مو زمان دارید؟ اگر دوست دارید با مدلهای پیرسینگ بینی بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم مقاله لیلیمگ در مورد مدل پیرسینگ بینی را مطالعه بفرمایید. برای آشنایی بیشتر با معیارهای انتخاب بهترین دکتر و مرکز کاشت مو، میتوانید به مطلب ما در مورد مراکز معتبر کاشت مو مراجعه کنید. از گذشته تا کنون داشتن پیرسینگ بینی جزو معیارهای زیبایی زنان هندی محسوب می شد. این روش اغلب برای کمک به زنان برای درمان علائم یائسگی تجویز می شود.

استفاده از موهای تکهای یک روش غیر جراحی برای بازگرداندن پوشش مو در نواحی طاس سر است. معمولاً برای سوراخ کردن ناحیه ای خاص برای پیرسینگ از تفنگ های مخصوصی استفاده می شود که اغلب ما با آن ها آشنا هستیم، اما برای سوراخ کردن نواحی ژنیتال یا نوک پستان ها حتما باید از سوزن های مخصوصی استفاده شود که دقیق و با مهارت ناحیه مورد نظر را با آن سوراخ کنیم، در غیر این صورت پس از اتمام کار ممکن است فرد دچار عارضه های شدیدی شود که بسیاری از آن ها برگشت ناپذیر هستند. گوشواره ها در میان سرخ پوستان تلینگیت که در منطقه ی شمال غربی آمریکا در کرانه ی اقیانوس آرام زندگی می کردند نشانه ی اصالت خانوادگی و ثروت بودند زیرا هر گوشواره برای یک فرزند باید در یک مهمانی مجلل خریداری می شد.

عمل پیرسینگ قدمتی چندهزارساله دارد که علی رغم اینکه، بسیاری اعتقاد دارند این عمل از آمریکا امده است، اصالتی رومی دارد. با توجه به تحقیقات انجام شده، این مقاله سعی دارد به سوالاتی که در ذهن شما است پاسخ دهد و پیرسینگ واژن را تا حدودی به شما معرفی کند. در این نوع پیرسینگ، از قسمت بیرونی یکی از پره های بینی وارد شده، از قسمت گوشتی میان بینی عبور کرده و سپس از پره دیگر بینی خارج می گردد. انواع دیگر پیرسینگ همانند سوراخ کاری گوش بصورت پیوسته وجود داشتهاست. در موارد بسیاری شاهد بودهایم که فردی بعد از استفاده از پیرسینگ ناف، دچار التهاب، قرمزی و خارش پوست اطراف ناف شده و حتی با خارج کردن پیرسینگ، این عوارض ماهها و حتی سالها ادامه داشته بنابراین احتمال تشخیص قطعی حساسیت وجود ندارد.

لازم به یادآوری است که این قسمت در مردان ختنه شده وجود ندارد. اگر در دوره بارداری هستید به علت تغییرات فیزیکی بافت ها اصلا انجام پیرسینگ توصیه نمی شود، بلکه لازم است که فرد تا اتمام دوره بارداری و چندین ماه بعد پس از اجازه پزشک اقدام به این کار کند. در بحث پیرسینگ واژن، به علت حساسیت بالای ناحیه تناسلی زنان، تسلط کامل بر آناتومی ناحیه ژنیتال به اندازه محیط استریل لازم است، زیرا یک اشتباه کوچک می تواند به اعصاب ناحیه کلیتوریس آسیب وارد کرده و سبب کم شدن حس جنسی در این ناحیه شود.

۵ اشتباه عمده رایج در افرادی که گوششان را سوراخ می کنند. بر اساس کتاب آناتومی سوء استفاده ها نوشته شده توسط فیلیپ استابز، در قرن شانزدهم گوشواره در میان مردان حتی از زنان هم محبوب تر بوده است، و رافائل هولینشاد در 1577 انجام این کار توسط “درباریان شهوت انگیز” و “جوانمردان شجاع” را تایید می کند. سوراخ کاری هر دو گوش به مدت زیادی به وسیله مردها در کشورهای که فرهنگ غربی ندارند انجام میشدهاست. این گونه که از شواهد مشخص میشود پیرسینگ (شامل سوراخ کاری گوش) در زمان قدیم(باستان) در سراسر اقوام دورتادور دنیا انجام میشدهاست. نوک آلت تناسلی، پوست نوک آلت ، کیسه بیضه و میاندوراه از جمله جاهایی هستند که میتوان پیرسینگ را روی آنها انجام داد.

پیرسینگ دیدو از لبه تاجیشکل نوک آلت عبور میکند. پیرسینگ ایزابلا کار پیچیدهای است؛ چراکه به صورت عمودی از حشفه چوچوله عبور میکند. از جمله پیرسینگ ها روی سرنره میتوان به آمپالانگ که به صورت افقی و آپادراویا که به صورت عمودی از نوک آلت عبور میکنند، اشاره کرد. نردبان جیکوب نیز از پوست نوک آلت تا کیسه بیضه میتواند کار گذاشته شود. گوشواره از 7 هزار سال پیش مختص مردان بود و در مصر باستان، نشان جایگاه بلند در اجتماع محسوب میشد؛ اما در رم باستان، بردههای امپراتوری حلقه برگوش بودند و در یونان باستان هم، گوشواره ویژه مردان تنفروش بود.از قرن شانزدهم نیز در هندوستان سوراخ کردن بینی رواج یافت.

این نوع اکسسوری همه پسند نیست و افراد خاصی مخاطب آن هستند اما طرفداران پیرسینگ کم نیستند و در همین مدت کم توانسته نظر بسیاری از مخاطبین را جلب کنند. همچنین دامن جین یکی از نشانه های اصلی این سبک بوده اما امروزه خیلی محبوب نیست. همچنین آن ها معتقد بودند که با ناخن های بلند بهتر می توانند با خدایان خود صحبت کنند. یونانیان باستان آویزهای خمیری با شکل پرنده های مقدس یا نیمه خدایان را به عنوان گوشواره می پوشیدند، در حالی که زنان روم باستان گوشواره هایی از سنگ های گران بها به گوش خود می آویختند.

در این روش از دستگاههای به خصوصی، که تحت عنوان دستگاه میکروموتور شناخته میشوند، برای برداشت موها استفاده میشود. در Deuteronomy ۱۵:۱۲-۱۷ سوراخ کاری گوش را به عنوان یک علامت بردگی بیان میکند. توجه داشته باشید که سوراخ کردن قسمت­های پائینی می­تواند خطراتی همچون پارگی بافت گوش را به همراه داشته باشد. پیرسینگ شامل سوراخ کردن یا بریدن قسمتی از اعضای بدن است که برای استفاده جواهرات ایجاد میشود. این نوع پیرسینگ ها بیشتر برای جنبه زیبایی و نه تحریک جنسی انجام میشوند. مراحل انجام پیرسینگ لب چیست؟ همینطور، گزارشات مدرن توسط داستان های ساختگی داگ مالوی، یکی از علاقه مندان به پیرسینگ بدن در قرن بیستم به خطا کشیده شده اند.

تشخیص و استفاده از نوع فلزی که فرد نسبت به آن حساسیت خاصی نداشته باشد از مهارت های مهمی می باشد که هر فردی به آن آگاه نیست. بیمارانی که موهای خوبی دارند و فقط در قسمتهای خاصی طاسی دارند و کسانی که ترجیح میدهند موهایشان از نزدیک پوست سرشان برداشته شود، در می یابند که که یک جای زخم کوچک و گرد بعد از FUE کمتر قابل توجه است و به همین دلیل این روش را ترجیح میدهند. پیرسینگ به خودی خود اگر به درستی انجام شود می تواند باعث زیبایی شود و آسیب خاصی وارد نکند، البته بحث ما در مورد پیرسینگ واژن است که در مورد بخش های دیگر باید به صورت تخصصی، پزشک متخصص آن حوزه به بررسی آن بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید