پیرسینگ ناف نشانه چیست؟

یعنی جراح برای استخراج مثلاً ۱۰۰۰ فولیکول باید ۱۰۰۰ سوراخ کوچک روی پوست شما ایجاد کند و هربار فولیکولها را با دقت بالایی بیرون بکشد. نصب این مجوز در کلینیک به شما این اطمینان را میدهد که فعالیتهای این کلینیک زیر نظارت وزارت بهداشت است. همچنین میتوان از فولیکولهایی از ناحیه ریش یا بدن استخراج کرد که به روش BHT معروف است. در کاشت مو SUT برای استخراج گرافتها از دستگاهی خودکار استفاده میشود. همچنان کیفیت گرافتها کمتر و خطر آسیب دیدن آنها بیشتر از روش FUT است. اما این روش کاشت مو نیز معایبی دارد که به آنها اشاره میکنیم.

تا یک ماه پس از کاشت مو از انجام ورزش­های سنگین و پیاده روی بعد از کاشت مو که باعث افزایش تعریق، فشار خون و ضربان قلب می­شوند، خودداری کنید. غالباً اين سؤال پيش می آيدکه چرا پيونداعضا ديگربدن مانندکليه، قلب و غيره پس زده نمی شود؟ شما عزیزان می توانید عکس های قبل و بعد بیماران این مرکز را در قسمت گالری عکس دیده، تفاوت این متد را با دیگر متدهای رایج مقایسه نماید و تحولی در امر کاشت موی زنده و قابل رشد را کاملاً حس کنید. البته به دلیل اینکه تعداد واحدهای مو در مقایسه با شیوه جراحی FUT تا سه برابر بیشتر قابل برداشت می باشد، یک تا دو روز زمان لازم می باشد تا عمل پیوند به صورت کامل انجام گیرد.

نصب قطعات يا حلقههاي تزئيني از طريق سوراخ كردن بدن، يكي از اقدامات شايع در غرب، به ويژه نزد جوانان است كه با سوراخ كردن گوش و قرار دادن حلقه در آن آغاز و کمکم دامنهاش وسیع و وسيعتر شد تا اینکه کار به سوراخ كردن زبان و بيني، ناف و . سوراخ کردن یا پیرسینگ گوش از کارهایی که امروزه در میان افراد بسیاری به خصوص جوانان شایع شده است و اغلب با سوالات بسیاری درباره نحوه مراقبت پس از سوراخ کردن گوش و… فرقی ندارد که درباره کدام یک از انواع پیرسینگ صحبت کنیم، همه آنها نوعی تغییر یا اصلاح بدنی محسوب میشوند و دارای کاربرد زیبایی شناسانه هستند؛ هر چند در ابتدا تنها برای جذابیت ظاهری به کار نمیرفتند و دارای مصارف آیینی و حتی مذهبی بودند.

همانطور که همیشه گفتیم و همه پزشکان گوشزد میکنند، مهمترین عوارض پیرسینگ حساسیت است. این نوع پیرسینگ ها بیشتر برای جنبه زیبایی و نه تحریک جنسی انجام میشوند. 14 نوع بینی در جهان داریم ! در ادامه انواع پیرسینگ بینی معرفی میشود. کاربرد PRP در درمان طاسی ایده ای نو محسوب می شود PRP در اروپا و آمریکا در مرحله تحقیقاتی است ولی نتایج تحقیقات ضد و نقیض است .

در روش FIT میتوان از موهای نازکتر را برداشت کرد که برای طبیعیسازی کاشت مو کاربرد دارند. روش FUT اولین روشی بود که از واحدهای فولیکولی استفاده میکرد. عفونت با ویروسهای هپاتیت بی، سی و ایدز بعد از پیرسینگ هر ناحیه از بدن با روشی غیر بهداشتی و غیر استریل محتمل است. همچنین درمورد پیرسینگ دندان ابتدا سطح دندان تراش میخورد و بعد جواهر روی آن نصب میشود. در دههی اخیر این نوع پیرسینگ محبوبیت زیادی پیدا کرده است و بسیاری از سلبریتیها و ستارههای سینما و خوانندههای پاپ علاقهی وافری به این نوع پیرسینگ نشان دادهاند. شایعترین علت ریزش موهای سر در بانوان ارثی میباشد و یا به دلیل یک مشکل ژنیتیکی است، از جمله موارد دیگر زنانی میباشند که به علت زخم، تصادف و سوختگی در اثر مواد شیمیایی موهای خود را از دست دادهاند.

اول از همه باید بدانید که کاشت مو به روش FIT در دنیا با نام FUE شناخته میشود و بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی شده است. کاشت مو به روش SUT، به عنوان جدیدترین روش کاشت در ایران شناخته میشود. کاشت مو به روش Micro FIT یا MFIT جدیدترین تکنولوژی برداشت مو است. بهترین و جدیدترین روش کاشت مو را میتوان روش SUT دانست. این روش همانند روش FIT فولیکولها را به شکل واحدی استخراج میکند. در روش FIT، هم برداشت و هم کاشت فولیکولها به شکل واحدی یا همان دانه دانه انجام میشود.

همانطور که گفتیم در روش FIT برداشت و استخراج فولیکولها به شکل واحدی انجام میشود. لازم به توضیح است که از آنتی باکتریها جهت جلوگیری از عفونتهای احتمالی در این درمان استفاده میشود. رسیدن به تراکمهای بالا در یک جلسه ممکن است. به عبارتی ممکن است براثر پیرسینگ در ناحیه مورد نظر بافت اسکار رشد کند که نمای ظاهری بدی دارد و برای برطرف کردن آن جلسات درمانی زیادی لازم است.

در روش ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است از روشهای FUT و FIT به طور همزمان استفاده میشود. تارهای مو از پشت سر و گاهی سایر نقاط مثل سینه و کتف فرد برداشته می شود و تک تک در سر کاشت می شود. در مقابل در روش FUE بخشی از بانک موی فرد تراشیده میشود. به شما آموزش داده می شود که در حین دوش گرفتن به آرامی ناحیه کاشته شده را با یک شامپوی مخصوص به آرامی تمیز کنید. با این وجود روش FIT آنقدر کمتهاجمی است که با لقب «بدون جراحی» یا «غیر جراحی» شناخته میشود. روش SUT از همان قوانینی تبعیت میکند که در روش FIT وجود دارد.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران که جدید ترین روش های پیوند مو همچون کاشت مو به روش DHI در آن انجام می شود ، مجموعه زیبایی تهران بیوتی می باشد. اگر با روش های روتین تمیزی و یا با داروهای خانگی بهبودی حاصل نگردید، شاید موقع آن رسیده که با یک متخصص صحبت کنید.مخصوصا زمانی که دچار درد شدید ، خونریزی ،ترشحات ،تورم شده باشید. در روش جدید کاشت مو(SUT) دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکارو برش نبوده و هیچ گونه عوارضی در آن وجود ندارد، ما می توانیم، به وسیله دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو را تا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر بیشتر از روشهای قدیمی کاشت مو می باشد را انجام دهیم .

ولی استفاده از دستگاه اتوماتیک سرعت کار را بالا میبرد. اگر جراح تبحر کافی در کار با دستگاه را داشته باشد، خطر آسیب به گرافتها کمتر و دقت برداشت بیشتر از روش FIT است. استفاده از ابزار دقیقتر باعث بهبود کیفیت گرافتها و زیباتر شدن نتایج کاشت مو میشود. برای اطلاع بیشتر و دقیقتر لازم است با یکی از شعبات بیمهگر خود تماس بگیرید. تفاوت میکرو اف آی تی با سایر روشهای کاشت مو استفاده از ابزارهای بسیار دقیقتر و ظریفتر برای برداشت موها است.

دیدگاهتان را بنویسید