چرا بدون کیسه صفرا می توان زندگی کرد؟

در صورت یافت نشدن گریپ فروت می توانید از ترکیب آب لیمو و پرتقال تازه استفاده کنید. ساعت 21:45: دو گریپ فروت (یا چند پرتقال و لیمو) را خوب بشوئید. با احداث و نصب يک دستگاه کم هزينه براي خرد کردن سنگها مخصوصا ضايعات سنگ ميتوان شکل و ابعاد آنها را بهصورتاصطلاحا لقمه سنگ براي مصارف شهرسازي، سنگفرش کردن پيادهروها همچنين جدولسازي کنار خيابانها انجام داد. سولفات منیزیم خاصیت مُلین و پاک کنندگی دستگاه گوارش را دارد و در اروپا به طور معمول در همه داروخانه ها یافت می شود و صد گرم آن به کمتر از دو یورو به فروش می رسد.

ساعت 20:00: دومین لیوان محلول سولفات منیزیم را بنوشید. آب سیب به منظور پاک سازی کبد خواص زیر را دارد. آب سیب خاصیت پاک کنندگی قوی دارد. معنا، با کل کار دارد. یاقوت در معدن بدخشان به آسانی یافت نمیشود و از همین رو، کدام کار در این راستا صورت نگرفته است. البته هرکدام از این دعاها دارای 2 مرحله می باشد یعنی اینکه هر یک از این طلسمات دارای زیر مجموعه های خاص خود هستند که ، همگی بطور کامل انجام می شود. در طول این هفته ی مقدماتی از خوردن خوراکی ها و نوشیدنی های سرد یا یخی خودداری کنید.

از خوردن وعده های غذایی سنگین پس از دفع سنگ جدا خودداری کنید. علوی بیان کرد: خوردن و نوشیدن در حمام و بلافاصله بعد از خروج از حمام زیانآور است، زیرا این حالت بدن گرم و متخلخل است و غذا قبل از هضم کافی جذب شده موجب سده و امراض دیگر میشود. این روش به بیهوشی نیاز دارد و باعث کبودی در شکم و کمر یا خونریزی در اطراف کلیه میشود. برداشتن کیسه صفرا مشکلی در سلامت فرد یا هضم غذا ایجاد نمیکند فقط ممکن است باعث ایجاد اسهال و سوء هضم چربی شود.

ساعت 21 تا 21:40 : سعی کنید یکی دو بار یا بیشتر به دستشویی بروید تا روده کاملاً تخلیه شود تا بعد از ساعت 22:00 مجبور نشوید از بستر برخیزید که ممکن است به خروج سنگهای کمتری منتهی شود. تخلیه منظم روزانه نشانه ی مسدود نبودن روده نیست. ضمناً نوشیدن روزانه یک لیتر آب سیب به معنی تعطیل کردن نوشیدن 8 لیوان آب روزانه نیست. به طور معمول کبد سالم روزانه نزدیک به یک لیتر یا بیشتر صفرا تولید می کند. آب سیب را هنگام صرف غذا، بلافاصله پیش از غذا و شب ها ننوشید زیرا کبد را سرد می کند و کارایی پاک سازی را کاهش می دهد.

پاک سازی روده چند روز پیش از پاکسازی کبد و ترجیحاً در روز ششمی که آخرین لیتر آب سیب را می نوشید از ناراختی یا حالت تهوع احتمالی که ممکن است در روز پاکسازی اصلی کبد رخ دهد جلوگیری یا احتمال آن را کاهش می هد. سنگ صفرا ممکن است هیچ علامتی و نشانهای نداشته باشد. هنگامی که مجاری اصلی صفراوی مسدود می شوند یک فنجان صفرا یا کمتر به مجرای روده می رسد. روغن زیتون و گریپ فروت هم کبد را به ترشح صفرای فراوان وا می دارند تا سنگهای داخل مجاری کبد به خارج کبد هدایت شوند.

آب گریپ فروت و نصف لیوان (یا بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلی لیتر) روغن زیتون خالص و اصل را در ظرفی شیشه ای یا پلاستیکی ریخته و در آن را محکم بسته و حداقل بیست بار با شدت بهم بزنید تا کاملاً آبکی شود. ظرفی که درجه دار است کار اندازه گیری را ساده می کند. دو ظرف در دار شیشه ای یا پلاستیکی. طعم آن قابل تحمل است امّا در صورت لزوم می توانید پشت سر آن یکی دو جرعه آب بنوشید تا اگر طعم تلخی در دهان احساس می کنید خنثی شود یا به جای آن می توانید مقدار کمی آب لیمو تازه به محلول اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود.

همینطور که اندازه سنگها بزرگ و تعداد آنها افزایش می یابد سلولهای کبد مجبور می شوند تا صفرای کمتری تولید کنند. اما جالب است بدانید که تقریبا اکثر الماس هایی که از معادن استخراج می شوند، رنگی زرد دارند و تنها درصد کمی از آنها سفید یا بی رنگ می باشند. کاهش تولید صفرا نه تنها هاضمه را مختل می کند بلکه مانع از آن می شود که کبد سموم را دفع و سنگ های کبدی را از مجاری صفراوی کبد به بیرون براند.

در صورت ابتلا به سنگ های کلیه اسید اوریک، آلوپورینول (Zyloprim) می تواند به کاهش سطح اسید اوریک در خون یا ادرار شما کمک کند. معادل 6 kg کاهش یافت! در سال 1908 ، این سنگ 2.5 میلیون دلار ارزش داشت (معادل 51 میلیون دلار در سال 2018) – دو و نیم برابر ارزش تخمینی راف کولینان. برای انجام این کار نباید مریض باشید. این کار را با ملایمت انجام دهید تا الیاف لباس پاره نشود.

اگر ضروری بود ذره ای عسل بین جرعه ها بخورید تا محلول روان تر پایین برود. آنچه مرتبط با قیمت سنگ تراورتن در بازار سنگ ساختمانی ایران است مهمترین پارامتر آن است که هر چه قدر رنگ سنگ به رنگ های روشن نزدیک تر باشد قیمت آن سنگ نیز گران تر خواهد شد. آسواکانیوز(یکشنبه/۷قوس/۱۴۰۰): رییس اتحادیه صنعت کاران افغانستان میگوید، این کشور ۵۰۰ تُن سنگ تالک را به کشور های بریتانیا و اسپانیا صادر کرد.

این یافته در نوع خود بزرگترین بود، به طوری که کارشناسان صنعت بیش از ۲۵٪ ذخایر اورانیوم شناخته شده در جهان را ۸۰۰۰۰۰ تن تخمین زدهاند. نوشیدن را بیش از پنج دقیقه طول ندهید. حالت مطلوب این است که این محلول را سر ساعت 22:00 بنوشید امّا اگر نیاز دارید به دستشویی بروید نوشیدن آن را حداکثر 10 دقیقه به تأخیر بیاندازید. ساعت 21:00: در صورت نیاز می توانید یک لیوان آب خالی بنوشید. بعد از ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر هیچ خوراکی یا نوشیدنی به جز آب مصرف نکنید زیرا ممکن است برای خروج سنگها از کبد با مشکل مواجه شوید.

دوباره تکرار می کنم که هیچ خوراکی حیوانی، پروتئینی، کره و روغن استفاده نکنید زیرا هنگام شروع پاکسازی کبد ممکن است احساس ناخوشی کنید. روشهای متعددی برای پاکسازی روده وجود دارد مانند استفاده از برخی دارو های گیاهی و مکمل های غذایی که در برخی از داروخانه ها به فروش می رسد. اگر پزشک به شما توصیه کرده است که مصرف ویتامین C و ویتامین D را برای یک بیماری دیگر مانند پوکی استخوان افزایش دهید، مکملها را همراه با وعدههای غذایی میل کنید، مه بین آنها. در چند روزی که مشغول برنامه ی پاکسازی کبد و کیسه ی صفرا هستید از مصرف داروها، ویتامینها و مکمل های غذایی که مطلقاً ضروری نیستند پرهیز کنید.

بی تردید مهمترین گامی که یک انسان ممکن است برای سلامتی خود بردارد همانا پاک ساختن کبد و کیسه ی صفرا از انواع سنگ های مجاری صفراوی است. و باز زائی فرهنگ ایران، با بازگشت جشن های ایران، به همان معنای اصلیش، ممکن می گردد. از بازگشت مخلوط روغن زیتون و گریپ فروت یا غذای هضم شده از روده ی کوچک به داخل معده هم جلوگیری می کند. یکی برای مخلوط کردن سولفات منیزیم با آب تازه و دیگری برای مخلوط کردن روغن زیتون و آب گریپ فروت. سه چهارم لیتر یا ۷۵۰ میلی لیتر آب تازه برای مخلوط نمودن با سولفات منیزیم.

دیدگاهتان را بنویسید