ژل روان کننده جنسی چیست؟

در واقع نقش لوبریکانت در بهبود رابطه جنسی فاحش و مبرهن است. در واقع ترشحات طبیعی واژن برای حفظ سلامت این عضو ضروری می باشد. برای تقویت ابروها میتوانید در کنار ژل ابرو هر شب از روغن بادام استفاده کنید و با آن ابروهایتان را ماساژ بدهید و بگذارید تا صبح بماند. ژل لب اسید هیالورونیک اکنون بیشترین استفاده را در تزریق ژل لب و حجم دادن به لب ها دارد. این ژل ها که عمدتا جنس سلیکونی داشتند، قابلیت جذب نداشتند و برای خلاص شدن از شر آنها لب ها باید شکافته می شد و سپس از لب ها جدا می شدند. این ژل در خشکی واژن که نتیجه تغییر در توازن ph در سطح واژن میباشد مورد استفاده قرار میگیرد، حال در این بخش به تمام سوالات موجود در ذهنتان درباره بهترین نوع ژل روان کننده – نحوه صحیح استفاده از آن و تمام اطلاعات مهم دیگر را پاسخ خواهیم داد حتما تا آخر با ما همراه باشید و مقاله انواع ژل روان کننده را برای انجام سکس بهتر مطالعه فرمایید. ژل های بر پایه آب یا Water-based lubricants از مشتقات آب گرفته شده اند برای همین در کنار تمام محصولات زناشویی (مثل کاندوم ) قابل استفاده هستند .

سازندگان این کرم جنسی فرانسوی سعی داشته اند که از شاخصه سرعت جوابدهی استفاده کنند .این کرم علاوه بر افزایش کلفتی الت میتواند درازای الت تناسلی را نیز در حدود 4 سانت ارتقاع دهد که البته در این زمینه رقابت را کاملا به قرص بزرگ کننده الت مگنارکس پلاس واگذار میکند که قبلا این محصول در داروخانه هادی طب درج شده شده است . حدود 0.5 گرم از ژل موضعی نیز پیش از فعالیت جنسی به مدت 5 دقیقه بر روی ناحیه حشفه (glans) آلت تناسلی مالیده شد و عملکرد و عوارض جانبی دارو در هر دو گروه مطالعه گردید. بچهها گفتن برو پیش استاد یکم زبون بریز کارت راه میافته. تنها موردی که ممکن است در اثر لوبریکانت برای مصرف کننده پیش بیاید یا لوبریکانتهای روغنی و پلی ژل گلیسرین دار است. این محصول علاوه بر 3 قابلیت ویژه ( تاخیری ، بزرگ کننده و حجم دهنده فوری، افزایش میل جنسی) به عنوان دارویی موثر برای افزایش میزان اسپرم و سفید کننده پوست آلت تناسلی نیز طرفداران خاص خودش را دارد. هزینه درمان بر اساس تعداد سرنگهای ژل محاسبه میشود. Refyne برای خطوط و چروکهای خفیف تا متوسط و Defyne برای خطوط متوسط تا شدید استفاده میشود. افرادی که معتقدند نباید از شوینده ها برای این ناحیه استفاده کرد، می گویند با مصرف شوینده ها، نه تنها باکتری های غیر مفید، بلکه باکتری های مفید هم از بین می روند.

تزریق ژل یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای از بین بردن مشکلات پوستی، عوارض پیری و افزایش جذابیت چهره است. نکته بسیار مهم در این رابط آن است که این ژل را بعنوان ژل روان کننده برای کاندوم میتوان با اطمینان خاطر استفاده کرد. این ژل با فرمولی جدید و عصاره های طبیعی و گیاهی مخصوص آقایان که محرک بسیار قوی برای اعمال ج ن س ی آنهاست، بزرگ کننده و حجم دهنده آلت تناسلی است ، مدت ن-عوظ راحتی تا بعد از زابطه ج ن س ی افزایش می دهد و طولانی می کند ، چرخش خون و فعالیت سیستم خونی را سریع تر می کند و تحریک کننده بسیار قوی و با دوامی می باشد . آیا صابون جایگزین خوبی برای ژل بهداشتی است؟ اطراف و دهانه واژن و ناحیه تناسلی را با مقدار مناسبی از ژل زرد ایموشن آغشته نمایید . زنان باردار هم هیچ منعی برای استفاده از این ژلها ندارند اما در انتخاب محصول مورد نظرشان باید دقت بیشتری کنند زیرا واژن و فضای آن در این دوران حساستر است و باید ژلی استفاده گردد که پی اچ مناسبی داشته باشد.

علاوه بر ژل شستشوی واژن (ژل شستشوی واژینال) که چند سالی است در بازار یافت می شود و درباره ی آن نوشتیم، به تازگی یک محصول بهداشتی دیگر وارد بازار شده که می توانید برای رعایت بهداشت خودتان روی آن حساب ویژه ای باز کنید. که علاوه بر خاصیت روان کنندهگی با موادی ترکیب شده که منجر به افزایش گردش خون در بافت عضلانی آلت شده و منجر به افزایش حجم آلت میشود. کلیتوریس عضو جنسی اصلی بانوان است که بالای مجرای ادرار قرار دارد و دو سر آن تا مدخل واژن ادامه دارند. زود ارضایی مردان معمولا در عرض 2 دقیقه یا کمتر در شروع رابطه جنسی اتفاق میفتد. مثلاً در سنین پانزده تا چهل و نه، پی اچ دستگاه تناسلی بانوان باید ۴٫۵ یا کمتر باشد. یعنی پی اچ آن در بازه ۳٫۸ تا ۴٫۵ است که سبب میگردد باکتریهای مفید حفظ شوند و باکتریهای بیماریزا نابود گردند.

دیدگاهتان را بنویسید