کاشت موی طبیعی و ترمیم مو

همچنین باید ببینیم که پیرسینگ چه عوارضی دارد و حکم شرعی آن برای زن و مرد چگونه است. طناب زن ژاپنی هیجیکی ایکویاما (Hijiki Ikuyama) با 24 پرش در 30 ثانیه در سبک طناب زدن مامبا (mamba)، نامش را در کتاب گینس ثبت کرد. جین سونگهو (Jin Songhao)، مرد 60 ساله چینی، رکورد طولانیترین زمان تماس مستقیم بدن با برف را با زمان 46 دقیقه و 7 ثانیه ثبت کرد.او هنگامی که در برف دفن بود، از خودش با نوشیدنی و غذا پذیرایی میکرد. رولف بوخولز (Rolf Bucholz) اهل آلمان، هنگامی که تنها یک کودک بود، شروع به خالکوبیهای کوچک و پیرسینگ روی بدن خود کرد و او با 453 پیرسینگ، رکورد بیشترین پیرسینگ را در کتاب گینس زد.

ایزابل از 49 سالگی تصمیم گرفت که بدن خود را پر از نقوش خالکوبی کند و به گفته او، تنها قسمتی از بدنش که بهطورکامل تتو نیست، صورتش است. زیرا نیازی به سوراخ کردن استخوان یا غضروف نیست و تنها پوست و گوشت درگیر است. برای سوراخ کردن بدن در پیرسینگ از ابزار های فلزی استفاده می کنند که باعث واکنش های آلرژیک به فلز استفاده شده می شود. امروزه با مشغله های موجود در بین افراد و هم چنین کمبود وقت و شلوغی بازار همه ترجیح می دهند با یک روش آسانتر و سریع تر محصول مورد نظر خود را خریداری کنند در این میان فروشگاه اینترنتی سناتور مد با ارائه بهترین محصولات و ارسال رایگان بهترین روش برای خرید پیرسینگ است که با بهره گیری از کیفیت بالای محصولات جزو بهترین فروشگاه های اسنترنتی موجود در حال حاضر می باشد.

بهترین و به صرفه ترین و در عین حال آسان ترین روش دسترسی و خرید به پیرسینگ روش خرید از فروشگاه های اینترنتی بوده که در کم ترین وقت بهترین خرید را می توان کرد. همینطور این خالکوبیها روی بدن او بیشتر از 500 ساعت وقت بردهاست. در برخی نقاط بدن نهتنها کمکی به زیبایی نمیکند بلکه چهرهای نازیبا برای فرد ایجاد میکند که باعث خطرات جدی میشود. اما چرا کاشت مو از بدن نسبت به دیگر نواحی ارجحیت دارد؟ وی از 18 سالگی دیگر ناخنهایش را کوتاه نکرده است.

و این بار شاهد یکی دیگر از عجیب ترین رکوردهای گینس، کاندوم ای او ان آی (AONI) هستیم. این زنان برای ثبت رکورد جهانی گینس، در«بزرگترین رقص سنتی کنیاک» در کوهیما (Kohima) در تاریخ 5 آوریل 2019 باهم رقصیدند. پاتل جایزه رکورد بلندترین مو در رده نوجوانان با طول 190 سانتی متر در سال 2019 را دریافت کرده است و در سال 2018 نیز این رکورد را با طول موی 170.5 سانتیمتر بدست آورده بود. نیلانشی پاتل (Nilanshi Patel)، راپونزل 17 ساله دنیای واقعی، با موهای 190 سانتیاش، در سال 2019 رکورد جهانی بلندترین مو در رده نوجوانان را به خود اختصاص داد.

وی در سال 2015 از دنیا رفت. دکتر ایمیچ در 4 فوریه 1903 در لهستان متولد شد، هنگامی که نازیها لهستان را اشغال کردند، او از کشورش فرار کرد و از یک اردوگاه کار اجباری در روسیه جان سالم بدر برد و در سال 1951 به ایالات متحده نقل مکان کرد و در آنجا کار خود را به عنوان نویسنده فراروانشناسی شروع کرد. کریس (دوشس بزرگ) والتون از ناخنهای بلند خود در نیویورک رونمایی کرد و رکورد بلندترین ناخن را در گینس ثبت کرد.

این دسر که قیمت آن 25 هزار دلار است، برای نخستین بار در نیویورک سیتی ساخته شد و رکورد گرانترین دسر جهان را ثبت کرد. حداکثر موی قابل برداشت در یک جلسه FUT چهار تا پنج هزار تار مو (معمولاً 4 – 3 هزار) و در یک جلسه به روش FIT بسته به مشخصات پوست و موی فرد پنج تا شش هزار تار مو (معمولاً 5 – 4 هزار) می باشد. این مرد از 1999 دارای رکوردی عجیب است ، ینی او میتواند پوست خود را تا میزانی باور نکردنی بکشد ، پوست او بدون هیچ جراحتی کشش و انعطاف بالایی دارد.

این هزارتو یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس و تجربه بینظیری است که میتواند در لیست فعالیتهای زمستانی شما قرار بگیرد. این نوع پیرسینگ معمولاً یک رینگ ساده است که وسط آن شکسته میباشد و میتوان آن را وارد پرهی بینی کرد و اندکی فشرد تا سرجای خود قرار بگیرد. البته در این نوع پیرسینگ معمولا فاصله بین دو سوراخکاری اندکی کمتر از پیرسینگ صنعتی است و در قسمتهای متخلف گوش مانند نرمه، هلیکس، لاله و … استفاده از جواهرات به شکل میلهی منحنی با دو نگین کوچک در هر سمت (جواهرات Curved Barbell) معمولا بهترین گزینه برای ابرو است که هم در بین خانمها و هم در بین اقایان بیشترین محبوبیت را دارد.

در این مقاله ده تا زا عجیب ترین و جالب ترین این رکورد ها را برای شما لیست کرده ایم تا لذت ببرید. گینس مجموعه ای از عجیب ترین ویژگی ها و قدرت های جهان را در خود ثبت کرده است. در رویدادی که مقامات رکوردهای جهانی گینس شاهد آن بودند، قرار بود که او برای ثبت یک رکورد جدید جهانی، با سرعت بیشتر از ۴۸ کیلومتر درساعت، موتورش را براند. در این تکنیک جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نیست.

تارهای مویی هم رنگ و همزاد موهای متقاضی انتخاب می شوند و سپس این تارها برروی شبکه ای که کاملا یکسان با پوست سر انسان است قرار می گیرند.این شبکه با استفاده از کراتین های مخصوص گیاهی بروی سر شخص کاملا ثابت شده بطوری که حتی از فاصله بسیار نزدیک نیز تفاوتی با پوست طبیعی سر دیده نمی شود. آنها روز صلح بینالمللی را برای رکوردزدن انتخاب کردند و همچنین پول آن را به خیریه بخشیدند. در سالهای گذشته روی روش رپلیسیل بسیار تحقیق شده تا بتوان آن را گسترش داد. با اطمینان میگوییم که کیفیت کاشت مو در برخی از کلینیکهای معتبر ایرانی، نسبت به بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی که با هزینه بسیار بالا این عمل را انجام میدهند، حتی قابل مقایسه نیست.

اگر به پزشک خود اعتماد دارید انتخاب روش را به عهده او بگذارید و خود را اذیت نکنید، به طور کلی بهترین روش کاشت مو دو جلسه FUT با فاصله یکسال است، زیرا در برداشت و کاشت FUT در یک جلسه مقدار زیادی مو برداشت می شود، زمان عمل کوتاهتر است و بانک موی بیمار کمتر تخریب می شود و در نتیجه کاشت، طبیعی تر خواهد شد و تراکم های بالاتری را می توان بدست آورد. دپارتمان فوق تخصصی کاشت مو ، ابرو ، ریش و سبیل تهران کاشت، یکی از بزرگ ترین مراکز تخصصی پیوند موی طبیعی در کشور بوده و نیز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد.

بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones)، هافثور یولیوش (Hafthor Bjornsson)، که در نقش گرگور کِلِگین (Gregor Clegane) در سریالهای شرکت اچ بی او (HBO) نیز بازی کرده است، رکورد جهانی ددلیفت را با بالا بردن وزنه 501 کیلوگرمی، ثبت کرد. طراح لباس ژاپنی، کازوهیرو واتانابه (Kazuhiro Watanabe)، رکورد بلندترین مدل مو «موهاک»، که یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس است، در این کتاب ثبت کرده است. یک مهندس عجیب غریب در انگلستان با راندن یک سطل زباله موتوری، نامش را در کتاب رکورد جهانی گینس ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید