کاشت مو – بالاترین درصد موفقیت پیوند مو با رویش طبیعی 2022 – کلینیک هلیا

علاوه بر کم تهاجمی تر بودن، این روش کاشت مو همچنین مانند روش FUT جای زخم خطی ایجاد نمی کند. در اصل تنها تفاوت این روش با روش FUT در همین مرحله برداشت بوده و سایر مراحل آن همانند کاشت مو FUT می باشد. پیرسینگ دندان یکی دیگر از انواع پیرسینگها است که خوشبخاته آنچنان شایع و فراگیر نشده و تنها افراد خاصی آن را انجام میدهند. شاید به نظر برخی افراد این کار آنچنان هم خطرناک نباشد اما فراموش نکنید که شما بخشی از سطح دندان که شامل مینای دندان و در اصل سد محافظتی آن است را تراشیدهاید.

اما بهتر است قبل از این جلسه و صحبت با پزشک، اطلاعات مناسبی درباره روشهای کاشت مو داشته باشید. برای سوراخ کردن گوش فرزندتان (پیرسینگ گوش کودک)، توجه داشته باشید که قسمت غضروفی به هیچ عنوان نباید سوراخ شود زیرا احتمال عفونت و ایجاد گوشت اضافه در این قسمت خیلی بیشتر است. حتما باید مراقب باشید که بینی و تیغه آن عفونت نکند چون در این صورت در تنفس شما ایجاد مشکل خواهد کرد و عواقب دیگری برایتان بوجود می آورد .

از آنجایی که این دورهها معمولا با استقبال قابل توجهی روبرو میشوند، افراد زیادی در هر دوره حاضر هستند اما کلینیک هلیا این فرصت را برای همه افراد ایجاد خواهد کرد که حتما میزان تواناییها و سطح آموزش دیدن آنها به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. اما سوراخ کردن غضروف کمی سخت بوده . پیرسینگ لاله و غضروف به یک شکل مشابه انجام میشود. بنابراین اگر نرمه گوش شما کوچک است، به هیچ عنوان این مدل را به شما توصیه نمیکنیم زیرا احتمال پاره شدن نرمه گوش وجود دارد.

پیرسینگ لب نسبت به پیرسینگ گوش و بینی کمتر رایج است و عوارض و خطرات بیشتری دارد. قیمت پیرسینگ زبان، قیمت پیرسینگ بینی، قیمت پیرسینگ لب، قیمت پیرسینگ گوش نیز در همین رنج قیمت است. قیمت خرید پیرسینگ چقدر است؟ زمان بهبودی پیرسینگ ابرو چقدر است ؟ هزینهی کاشت مو درکلینیک صدف بسیار مقرون به صرفه و حتی در بسیاری موارد به صورت قسط بندی و شرایطی نیز امکان پذیر است. قیمت پیرسینگ در شیراز بسته به مهارت متخصص، جای پیرسینگ دارد. پیرسینگ ابرو یکی از انواع خاص سوراخکاری بدن است که البته نسبت به سوراخ کردن گوش یا بینی محبوبیت کمتری دارد.

هنوز هم انداختن حلقه و گوشواره درون بینی در کشور هند مرسوم اسـت زیرا هندی ها معتقدند پیرسینگ موجب افزایش سلامتی بدن و تسهیل وضع حمل در زنان میشود. این کار فقط محدود به گوش نبوده و انها به سوراخ کردن بینی ، لبها ، ناف ، آلت تناسلی و نوک سینه ها هم می پرداختند . قسمت لاله درد آن چنانی نداشته و به سرعت خوب میشود اما پیرسینگ بخش غضروفی گوش با درد بیشتری همراه بوده و دیرتر از لاله گوش نیز خوب خواهد شد. اما اگر فردی ادعا میکند که بیمهای خاص دارد که این هزینه را تقبل میکند، ضمن دریافت فاکتور هزینه ها باید به اداره بیمه خود مراجعه کرده و حق بیمه را دریافت کند.

به همین جهت برای پیرسینگ زبان باید به مراکز معتبر و بهداشتی مراجعه کنید. همچنین این کار سبب می شد که ترک ها، زنان دارای تتو را برای خدمت به حرامسرا نمی برند. پیرسینگ را می توان برای گوش هم انجام داد این کار را می توانید روی لاله یا غضروف گوش انجام دهید . بنابراین برای جلوگیری از بروز عفونت و مشکلات احتمالی، در کلینیک زیبایی یا مطب پزشک پیرسینگ گوش را انجام دهید. برای جلوگیری از تحریک از صابون بدون عطر استفاده کنید. کاشت مو روشی برای جلوگیری از ریزش مو محسوب نمیشود. در مدل موقت پوست سوراخ نمیشود و شی زینتی به کمک چسب مخصوص یا آهنربا روی پوست قرار میگیرد.

پیرسینگ لب (Lip Piercing) در دو نوع پیرسینگ لب دائمی و پیرسینگ لب موقت صورت میگیرد. برای مثال این سبک پیراهن های مکزیکی، کت های افغان و کیمونو های ژاپنی را در بر میگیرد ولی محدود به آن ها نیست و به طور کلی شامل هر لباسی است که مردم در نقاط مختلف جهان به عنوان پوشش خاص خود پذیرفته اند. در طول تاریخ آنها چنان محبوب بوده اند که تعجب آور نیست که استفاده از آنها به روزهای ما رسیده است. پیرسینگ، یکی از قدیمی ترین اقداماتی است که در نواحی مختلف بدن استفاده می شود و ناف یکی از این نواحی است.

پیرسینگ یعنی سوراخ کردن پوست در نواحی مختلف بدن بـه موجب آویختن زیورآلات، از گوش گرفته تا بینی، لب، زبان، شکم « ناف » و نقاط شرم گاهی سوراخ کردن یا پیرسینگ انجام میشود. از جمله عوارض پیرسینگ گوش میتوان به درد، قرمزی، تورم، سوزش، خارش، بروز حساسیت پوستی و ترشحات اشاره کرد. از جمله خطرات این نوع پیرسینگ میتوان به شکستن دندان در حین سوراخ کردن یا وارد آمدن صدمات جدی به دندان و لثه اشاره کرد. هرچند که پیرسینگ یا سوراخ کردن بعضی از اعضا بدن برای نصب و آویزان کردنِ زیورآلات مختلف از جمله طلا، پدیدهای نوظهور در جهان مد و مدگرایی است که در جوامع مختلف از جمله ایران به یکی از عملها برای زیبایی تبدیل شده است، ولی باید بدانید که پیرسینگ هر یک از اعضای بدن کاری سخت و بعضاً هم خطرناک است.

عفونت می تواند به صورت موضعی در محل جراحی یا به صورت گسترده در همه بدن و اندام ها به خصوص قلب و ریه ها روی دهد و باعث بروز شوک عفونت و حتی مرگ در شخص شود پس دقت کنید کجا و توسط چه کسی این کار را انجام می دهید . • تورم و حساس شدن غدد لنفاوی که نزدیک به محل سوراخ شدن قرار دارند. سوراخ کردن زبان بسیار حساس و خطرناک است و معمولا عوارض جانبی زیادی به همراه دارد. در بین فلزات مختلف، طلا کمترین حساسیت را با بدن دارد. پیرسینگها را می توان برای کدام قسمت از بدن استفاده کرد؟

مخصوصا اگر از سوزنی استفاده شود که قبل از آن برای فرد دیگری استفاده شده باشد. فرد ممکن است دچار حساسیت چشمی شده و مدام چشمهایش قرمز شود. اگرچه این شرایط ممکن است فرد را بترساند، اما موهای پرپشت تر در مدت زمان کوتاهی دوباره در می آیند. اما ممکن است ۸ ماه تا یک سال تا زمان رویش مجدد طول بکشد. اما بهترین روش کاشت مو کدام است؟ روشهای FIT، SUT، Micro FIT و BHT کاشت با استخراج واحدهای به شمار میروند. در همین زمان، پزشکان استرالیایی، دکتر آنجلا کمپبل و برادرش دکتر ری وودز، راهی جدید برای استخراج فولیکولهای مو کشف کردند.

در این روش مثل FUE، فولیکول مو به صورت جداگانه از بانک مو استخراج و در قسمت دریافت کننده، پیوند داده می­شود. به علاوه احتمال ابتلا به بیماریهای عفونی مثل هپاتیت B، هپاتیت C و عفونت آنژین لودویگ وجود دارد که نوعی بیماری عفونی خطرناک در ناحیه فک است. مهمترين عوامل دخيل در سرطان پوست عبارتند از: ژنتيک، برخی مواد معدنی مثل آرسنيک و سيليکون، اشعه آفتاب، هيدروکربن های کارسينوژن و بعضی از بيماری های ارثی. مرکز پوست و مو، لیزر آلا ، یک مرکز درمانی حرفه ای است که در آن ما پیشرفته ترین فن آوری ها را با بالاترین استاندارد خدمات ارائه می دهیم.

همچنین استفاده از اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرفت های که با فاصله ای کمتر از یک میلی متر انجام می شود. حساسیت شایع ترین عارضه پیرسینگ است که بیشتر در هنگام استفاده از فلزات بدلی به ویژه کروم و نیکل به وجود می آید. برای سوراخ کردن بدن در پیرسینگ از ابزارهای فلزی استفاده میکنند که باعث واکنشهای آلرژیک به فلز استفاده شده میشود. سوراخ کاری بدن، پرسینگ یا آژینکاری (به انگلیسی: body piercing) شامل سوراخ کردن یا بریدن قسمتی از اعضای بدن است که برای استفاده جواهرات ایجاد میشود. در واقع استفاده از گوشواره های ریز با ساختار های متنوع همان پیرسینگ گوش محسوب می شود که افراد بر اساس علاقه خود تعدادی از این سوراخ ها را بر روی لاله گوش خود ایجاد کرده و از گوشواره ها استفاده می کنند.

بخش غضروفی بسیار مستعد عفونت است و ممکن است این عفونت به گوش هم سرایت کند. و در برخی موارد طاسی را تشدید می کند. در کلینیک آلا ، فقط از مواد مجوز دار و استاندارد و دستگاه های به روز دنیا استفاده می شود .اولین و آخرین اولویت ما انجام دادن خدمات برای شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه می باشد. جدیدترین تنوع ارائه شده در دنیای بدلیجات، پیرسینگ های آویز دار است. در این روش بافت نرم داخل زبان به روشهای متفاوت سوراخ شده و یک میله تزیینی از آن عبور داده میشود.

سپس جواهرات مختلف هم چون حلقه، زنجیز و سنگ ها از سوراخ ایجاد شده عبور داده خواهد شد. این روش توسط پزشکان کلینیک تایید شده است و میزان تراکم فولیک ها از طریق سیستم به بیمار نشان داده می شود . به طور عرف قیمت پیرسینگ در کرج، بین 10 هزار تومان تا70 هزار تومان متغیر است. به دلیل حساسیت و ظرافت پیرسینگ بینی خوب شدن آن هم بین ۳ تا شش ماه زمان خواهد برد.

پیرسینگ سایر اعضا مانند لب ، ناف ، گونه و بینی بدون احتساب حلقه هزینه خواهد داشت. پیرسینگ سایر اعضا مانند لب ، ناف ، گونه و بینی بدون احتساب حلقه هزینه خواهد داشت که انجام آن در مراکز غیرقانونی و کلینیک ها کمتر خواهد بود و قطعا احتمال بروز عوارض هم در این مراکز بیشتر است. پیرسینگ بینی دارای انواع مختلفی اسـت. سوراخ کردن بینی انواع مختلفی داشته و البته طرفداران بیشتری هم دارد .

دیدگاهتان را بنویسید