کدام جراح کاشت را انتخاب کنم؟

کاشت مو به روش FUE از محبوبیت بیشتری در بین مردان برخوردار است، اما این روش به طور گسترده­تر برای زنانی که دچار ریزش مو از نوع مردانه هستند هم استفاده می­شود. برای مثال دلیل بعضی از ریزشها فشار عصبی یا بیماریهای خاص است اما بیشتر آنها ریشه ژنتیکی داشته و قابل پیشگیری نیستند. پیوند مو بیش از 60 سال است که سابقه دارد. دلایل مختلفی برای ریزش مو وجود دارد. اما این تصور اشتباهی است و برای انتخاب بهترین کلینیک پیوند مو در تهران باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید و با نهایت دقت انتخاب کنید چرا که نتیجه عمل کاشت مو به شکل دائمی با شما خواهد بود و همیشه مقابل چشمان شما است.

3. در مورد امکانات، به روز بودن و استفاده از تجهیزات روز دنیا و همچنین در مورد اعتبار و مجوزهای لازم کلینیک یا مرکز درمانی که برای پیوند مو مراجعه میکنید اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است انجام کاشت مو در مراکز غیر استاندارد علاوه بر اینکه نتایج مورد انتظار شما را به همراه نداشته باشد، سلامت شما را نیز به خطر بیندازد. 2. پزشک میتواند شما را به مراجعهکنندگان قبلی که برای پیوند مو اقدام کردهاند، ارجاع دهد تا مطمئن شوید راضی هستند یا نه. کسانی که برای اولین بار با شما ملاقات میکنند، متوجه نخواهد شد که شما کاشت مو انجام دادهاید.

به طور قطع در مورد آن بسیار خواندهاید و متوجه شدهاید که بسیاری از متخصصان در بهترین مرکز کاشت مو در تهران میتوانند این کار را انجام دهند، با این وجود ممکن است پیدا کردن یک جراح قابل اعتماد پیوند مو آسان نباشد زیرا بسیاری از کلینیکها ادعا میکنند که بهترین خدمات را به شما ارائه میدهند اما اول از همه و قبل از اقدام برای hair transplant باید بدانید جستجو را در کجا انجام دهید.

این مبلغ با توجه به روش مناسب درمان برای سر شما و میزان امکانات مورد استفاده تعیین میشود. یافته های مطالعه ای معتبر نشان می دهد که استفاده از درمان غنی از پلاکت (PRP) با روش FUE باعث افزایش موفقیت کاشت مو میشود. در کلینیک صدف نه تنها از حضور متخصصان مجرب و متعهد بهره خواهید برد، بلکه پس از کاشت مو ضمانتنامهای مادامالعمر برایتان صادر میشود. اگر در یک مرکز معتبر همانند کلینیک تخصصی هلیا ترمیم مو را انجام داده باشید دوران نقاهت ناشی از عمل FUT بسیار کوتاه است و با رعایت دستورات پزشک در بهترین مرکز کاشت مو در تهران و مصرف داروها، بعد از تنها چند روز زخمها بهبود مییابند و میتوانید به کارهای روزمره خود برسید.

اگر چه روشهای جدیدتر و تکنولوژیهای قدرتمندتری وارد بازار شده است، اما این روش برای بعضی از موها همچنان تنها روش موثر است. به روند وارد کردن یک سوزن به بعضی از قسمت های پوست برای سوراخ کردن آن قسمت و انداختن زیور آلات در آن می باشد . مثل هر بازار پر رونق دیگر، در این بازار هم افراد بسیاری هستند که تنها به دنبال سود خود بوده و اهمیتی به رضایت فرد متقاضی و آسیبی که با تصمیمات اشتباه خود به او وارد میکنند، نمیدهند.

البته اگر مرکزی که برای کاشت مو به آن مراجعه میکنید مثل بهترین کلینیک کاشت مو در تهران، از ابزار و تکنولوژیهای پیشرفته برخوردار باشد، در وقت شما صرفهجویی شده و عمل کاشت در تعداد جلسات کمتر و کوتاهتری صورت میگیرد. پیرسینگ موقت گوش انواع مختلفی مثل پیرسینگ مگنتی یا پیرسینگ فیک دارد. بینی شما در محلی قرار دارد که پزشکان آن را مثلث خطر مینامند. در ادامه انتخاب روش پرداخت به شما و انتخابتان بستگی دارد.

این مدل نسبت به سوراخ کردن پره بینی بسیار حساستر است و به دقت و مهارت بیشتری نیاز دارد. در واقع پیرسینگ ابرو در کنار پیرسینگ نوک سینه، پیرسینگ پره بینی، پیرسینگ نرمه گوش و پیرسینگ هلیکس گوش از رایجترین انواع پیرسینگ در بین آقایان است. 1. حتماً از پزشک خود بخواهید که حداقل ده مورد عکسهای قبل و بعد از عمل کاشت مو که در آنجا انجام شده است را به شما ارائه دهد. امیدوارم لیست بهترین کلینیک کاشت مو در تهران، برای شما کارآمد بوده باشد. زمانی که تصمیم به انجام جراحی کاشت موی سر می گیرید، در نظر داشته باشید که این جراحی مدتی را برای برگشتن به حالت نرمال نیاز دارد.

به این دلیل که در لالهی گوش عصبهای زیادی وجود دارد و اگر متخصص پیرسینگ کمی بیدقتی کند، این عصبها آسیب میبینند و درد زیادی برای فرد به همراه خواهد داشت. 4. روش ترکیبی: اگر تراکم بالا بخواهید و بانک موی شما قوی باشد، میتوانید از ترکیب دو روش FIT و FUE استفاده کنید. از طرف دیگر کاشت موی کلینیک صدف تضمینی بوده و با تمام شدن عمل برای شما ضمانتنامهای مادامالعمر صادر خواهد شد.

چه موهایی در سر برای کاشت مو استفاده می شود؟ رایجترین نوع پیرسینگ در دنیا که از گذشتههای دور انجام میشده، پیرسینگ گوش جهت استفاده از گوشواره است. جراح معمولاً موها را از پشت یا کنار سر به جلو یا بالای سر منتقل میکند. علاوه بر آن، ایمپلنت مو باید توسط پزشکانی که دورههای مورد تایید وزارت را گذارندهاند انجام شود و پروانه کار آنها نیز در دیدرس مراجعان قرار گرفته باشد.

هنگامی که مراحل کاشت مو سپری شده و گرافتها در موقعیتی که باید قرار بگیرند، میتوانید تصور نسبتا درستی از وضعیت نهایی موهای جدید خود به دست آورید. در مقالهای از سایت medicalnewstoday میخوانیم: کاشت مو به دنبال بسیاری از دلایل ریزش مو روش موثری برای ترمیم رشد مو است. در این نوع پیرسینگ که بسیار پرخطر است، طی یک عمل جراحی، در خارجیترین لایه چشم، نگین بسیار نازکی نصب میشود که برای خارج کردن نگین، نیاز به عمل جراحی مجدد خواهد بود.

آویز ناخن فقط روی ناخن های بلند قابل نصب است. صبح پس از جراحی کاشت مو، هدبند را خارج می سازید و دوش می گیرید و پوست سر خود را سه مرتبه می شوئید، فقط برای روز اول این کار را انجام دهید. برای طبیعی شدن کاشت مو، متخصص پوست می­تواند به دو صورت عمل کند؛ جراح در روش اول یک نوار از پوست سر را با موهای سالم برش می­دهد و در روش دوم عمل برداشت مو را روی هر تار مو به صورت جداگانه انجام می­دهد. با وجود اینکه هزینه FUT نیمی از FIT و DHI است، اما اگر شما نمیخواهید هیچ نوع جای زخمی باقی بماند، بهتر است دو روش دیگر را در بهترین کلینیک پیوند مو در تهران، امتحان نمایید زیرا فولیکولها تکتک از ناحیه اهداکننده استخراج میشوند بنابراین هیچ زخمی وجود ندارد.

همانطور که گفته شد، در «کلینیک صدف» ما به فکر شما هستیم و وضعیت اقتصادی امروز را در نظر گرفتهایم. اگر ناآرام هستید، کمی ریلکس شده و آرامش خود را بازیابید. اگر عملیات تحت نظر متخصص مجرب پوست و مو انجام شود و محل انجام آن تمیز و دستگاههای مورد استفاده استاندارد باشند، احتمال وقوع عوارض بسیار کم خواهد بود. کاشت مو فرآیندی بسیار حساس است و لازم است در کلینیکی مجاز و توسط پزشک متخصص پوست و مو به انجام برسد.

در این روش پیرسینگ کار یا پزشک به کمک یک سوزن قسمتی از بافت نرم بینی را سوراخ میکند. این عوارض در طول زمان تغییر میکند و ممکن است کاملاً از بین برود. حدودا از هفته سوم پس از کاشت مو، ممکن است موهای تازه کاشته شده دچار ریزش شوند. در روش بعدی یعنی استخراج واحد فولیکولار (FIT) در بهترین مرکز کاشت مو در تهران، پیوندهای واحد فولیکول موی فرد با استفاده از یک ابزار کوچک گرد 7 میلیمتری مانند پانچ، به طور مستقیم از پشت و طرفین پوست سر جدا شده و بعد پیوند مو انجام میشود. کاشت مو مستقیم (DHI) در واقع روش پیشرفته FIT است.

مجوز وزارت بهداشت: تنها مراکزی مجاز به کاشت مو هستند که از سمت وزرات بهداشت و درمان مجوزهای مرتبط را دریافت کرده باشند. داشتن طول درمان سخت. این موها در ناحیهای به طول ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر و به عرض تقریبا ۷ سانتیمتر، در پشت سر و فضای بین دو گوش قرار گرفته است؛ که به آن به اصطلاح بانک مو نیز گفته می­شود. البته این دقت بالا نیازمند صرف وقت بیشتری است و نسبت به دو روش قبلی مدت زمان بیشتری طول میکشد تا کاشت به شکل کامل انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید