کدام جراح کاشت را انتخاب کنم؟

در برخی موارد موهای اولیه فر بوده که پس از گذشت حدودا یک سال، صاف میشوند. شما می توانید با موهای پیوند شده خود زمانی که رشد کردند مانند موهای معمولی رفتار کنید. در صورتی که متوجه ریزش مو در برخی نواحی شدید، حتما با پزشک در خصوص مصرف مکمل یا دیگر درمان های دارویی مشورت کنید. راهحل دیگر استفاده از مواد غذایی حاوی پروتئین همچون شیر، جوانه گندم، تخممرغ و کلم بروکلی میتواند تا حدود زیادی از ریزش مجدد موها جلوگیری کند.

نیکوتین آمید مونونوکلئوتید موجود در کلم بروکلی خواص ضد پیری دارد و چین و چروک پوست را درمان کرده و باعث جوان سازی پوست صورت می شود. لینولئیک اسید موجود در انگور و همچنین روغن هسته انگور می تواند فولیکول های مو را تقویت کرده و سلامت مو را تضمین کند. رعايت دقيق اين محاسبه درطبيعی نشان داده شدن خط موی جديدی که برای بيماردرست می شود، نهايت اهميت را دارا می باشد. تحقیقات او نشان می دهد که بخشی، به جای کل فولیکول مو، برای تشکیل یک یا چند مو، کافی است. یک روش پیوندی موثر اثبات شده است.

این روش ممکن است کمی ورم در سر فرد ایجاد کند که در طی مدتی این ورم ناپدید میشود. کاشت مو به روش Sapphire FUE یکی دیگر از روشهای جدید کاشت است که در آن از ابزارهای پیشرفته برای برداشت فولیکولها استفاده میشود. تکنیک برداشت گرافتها در این روش شبیه به کاشت مو به روش FUE است؛ ناحیه اهدای آن علاوه بر پشت سر و اطراف آن در قسمتهای دیگر بدن فرد نیز قرار دارد. توجه داشته باشید که از قرار دادن مستقیم کمپرس بر روی پوست سر باید خودداری شود و کمپرس را به مدت بیست دقیقه بر روی پیشانی قرار دهید.

تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باید خودداری شود. رعایت دستورالعمل های گفته شده توسط پزشک قبل از کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که تاثیر مستقیم می گذارد بر موفق آمیز بودن نتایج جراحی. علاوه بر این در روشهایی که از دستگاههای دستی برای استخراج استفاده میشود، سرعت کار پایین میآید و لازم است که شخص زمان بیشتری را به کاشت مو اختصاص دهد. علاوه بر کم تهاجمی تر بودن، این روش کاشت مو همچنین مانند روش FUT جای زخم خطی ایجاد نمی کند.

که بر اساس یک سری آیتمها متفاوت میشود. همچنین انجام برخی از این کارها است که میتواند موفقیت یک عمل کاشت مو را تضمین کند. افرادی که عمل کاشت موی طبیعی را انجام می دهند باید زیر نظر پزشک متخصص باشند. موها باید در فاز درستی قرار داشته باشند تا بعد از کاشت به مرحله رشد برسند. چه دارویی پس از کاشت مو مصرف کنم؟ اگر به نتایج دلخواهم نرسم، چه باید کرد؟ برای کاشت مو باید میزان سلامتی فرد توسط پزشک بررسی شود تا دچار بیماری خاصی که بر کاشت مو مؤثر است، نباشد.

کاشت مو روش FIT: این روش هیچ جای زخمی بر روی سر بهجای نمیگذارد و برای افرادی که مایل به اصلاح سر خود هستند بسیار مناسب است. این روش یک روش کاشت مو طبیعی است و موهای روییده شده نیز کاملاً طبیعی خواهند بود. موهای خود را برای 48 ساعت اول بعد از عمل نشویید. در روز عمل یا قبل از روز عمل کاشت مو ، موها را درست بشویید. خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت به روش SUT می باشد. از جمله معایب این روش میتوان به وقتگیر بودن و تخریب بانک موی بیمار اشاره کرد.

مزایا و معایب انواع روشهای کاشت مو چیست؟ مراحل رشد مو از ثانیهی اول پس از کاشت مو آغاز شده و ممکن است بین یک تا دو سال (بسته به نوع روش کاشت مو) طول بکشد. شما میتوانید به جای وزنه زدن و برای انجام حرکات هوازی یک دوی سبک داشته باشید. البته در حال حاضر این روشها در ایران استفاده نمیشوند؛ چرا که هیچ کلینیکی نیست که دستگاههای آن را داشته باشد؛ اما اگر برای کاشت راهی کشورهای خارجی شوید و هزینه بیشتری پرداخت کنید، میتوانید از مزایای آنها بهرهمند شوید. پاسخ این سوال نیز بستگی به روش مورد استفاده برای کاشت دارد؛ اما معمولا زمان این عمل از ۶ تا ۸ ساعت متغیر خواهد بود.

معمولا در تمام روشهای کاشت مو میتوان روز بعد از عمل به سر کار رفت. قبل از عمل پیوند مو برای چکاپ نیاز به انجام آزمایش خون و بررسی آن توسط پزشک میباشد، که این نکته توسط پزشک متخصص در کلینیک تخصصی هلیا، درخواست میشود. ناشی از مهارت پایین متخصص کاشت مو یا عدم رعایت اصول بهداشتی در کلینیک هستند. کاشت مو نتایج دائمی و ماندگاری را به همراه دارد، به خصوص اگر توسط پزشک باتجربه انجام شود و خود فرد تمام نکات گفته شده توسط پزشک را عینا رعایت کند. در این مطلب اطلاعات دقیقی راجع به کاشت مو و روشهای مختلف آن در اختیار شما قرار خواهیم داد، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

با ما همراه باشید. اما به دلیل کم شدن بخشی از هزینه های فرد مورد نظر ترجیح ما کاشت در شهر خودتان است. جهت دریافت هزینه کاشت موی خود از سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود عکس گرفته و از طریق واتس کلینیک خانه سفید برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت بعد از مشاهده پزشک هزینه دقیق کاشت مو برای شما ارسال شود. کلینیکی که انتخاب می کنید : از آن جایی که هر کلینیک، تعرفه های خاص خود را دارد، هزینه کاشت مو در دو کلینیک به یک اندازه نخواهد بود. هر سانتیمتر مربع مو حاوی دهها فولیکول است و هر فولیکول معمولا حاوی یک تا چهار مو میباشد.

موهای اولیه معمولا مانند موهای نوزاد بسیار نازکاند که با گذشت زمان ضخیم و خشنتر میشوند. معمولا کاندیداهای ایده آل کاشت مو بالای 18 سال سن دارند. البته لازم است که قبل از هر چیز پزشک بانوان مراجعهکننده را مطالعه کند و با بررسی الگوی ریزش و کیفیت موهای بانک مو تشخیص دهد که فرد گزینه مناسبی برای کاشت هست یا خیر. اما کیفیت خوب این روش باعث شده است تا طرفداران زیادی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید