10 درمان خانگی برای دفع سنگ صفرا

الی اکنون کسی نمیداند که در عقب چه چیز وجود دارد وهکذا اکثر ژونالیستهای افغانی درهمین دو ولایت یا گم و یا بقتل رسانیده شده اند. ولی در عقب پرده ریافت بهانه است که چگونه کشورهای جهان از این خاک خارج گردیده شرایط عام وتام در کنترول امریکا قرار گیرد. ظاهر زیبا دارد ولی عاقبت تاریک. آنها در تلویزونهای افغانستان ظاهر شده غرض سهم پاشی این ملت ساده اظهار مینمایند که رقم که آمریکائی معادن ما را یک تریلون گفته است دقیق نیست بلکه معدن ما ارزش ۳ تریلون را دارد و ما بزودی ثروت مند خواهیم شد.. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، استفاده از سنگ پا پدیده جدیدی نیست و در زمان قرون وسطی، ابتدا در رم و سپس در خاورمیانه، مردم به استفاده از این سنگ رو آوردند؛ امروز از سنگپا در درجه اول برای زدودن بافتها و سلولهای مرده و به عنوان یک لایهبردار در پاشنه پا استفاده میشود.

در صورتی که درمان سنگ کلیه با دارو و روشهای درمان خانگی به سرانجام نرسد، باید از روشهای دیگر استفاده کرد. گرانیت ها بیشتر به رنگ خاکستری و درصد کمی هم به رنگ صورتی یا سفید (به دلیل وجود فلدسپات) دیده می شوند. برش های کمی عمیق تر و یا کمتر از حد استاندارد، نور را رها می کنند. این عمل جراحی سوراخ کلید برای از بین بردن سنگهای بزرگ از کلیه یا مجرای ادرار است. ۲ قاشق غذاخوری سرکه سیب خالص به همراه ۲۵۰ سی سی آب می تواند علائم سنگ های کلیوی را کاهش داده و از بزرگ تر شدن آن ها جلوگیری کند.

کشورهای پیشرفته صنعتی وسرمایه داری جهان دارای فابریکههای بزرگ تولیدی اند که نیاز به مواد خام دارند. خریدن مواد خام از کشور چون افغانستان جنگ زده برای شان سهل وخیلیها ارزان تمام میشود درین صورت تلاش شان بیهوده نیست. وجود 5 معدن پوکه قزلجهکند را به یکی از ثروتمندترین روستاهای ایران تبدیل کرده است ارزش این سنگ معدنی کمتر از طلا نیست اما.. یکی از اهداف کشورهای غرب در خصوصی ساختن معادن تصدیها و شرکتهای دولتی دریک کشور سهل ساختن معامله خرید و فروش است. اینکه چه اهمیت در ساختن این پایگاه های نظامی که سوا از کنترول دولت افغانستان باشد صرف دولت امریکا میداند بناعاً دولت آمریکا از افشا چنین پایگاها خودداری نموده منتظر فرصت میباشد.

هر کشور لازم است یک روند طبیعی خود را سپری نماید تا به یک مرحله نوین برسد که جامعه واقتصاد کشور متقضی چنین شرایط باشد. این چنین سنگهایی به ویژه به صورت مالن به کار می آیند. گیوتین به خاطر ضربه ای مستقیم که به سنگ وارد میکند، سنگ را به صورت سطحی ناصاف می شکند. دردی که تیز و کرامپی است. در تاریخ حجرالاسود اقوال مختلفی نقل شده است. این حوضه ۵۱۵ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و در چهار کشور افغانستان، ایران، ترکمنستان و ازبکستان گسترش دارد. درین صورت در دستگاه دولت آن کشور کسان را در کرسیهای کلیدی مینشانند تا گوش بفرمان خریداران باشد.

با در نظر گرفتن این تفاوت تمایل اکثریت خریداران مهره مار به سمت خرید مهره مار دابویا هندی و پایتون و مهره مار مامبای سیاه آفریقایی می باشد تا براحتی و بدون دغدغه بتوانند از خواص این 3 نژاد برتر بصورت کامل بهرمند شوند. رنگ های تراورتن به طور معمول گرم هستند و از سفید یا کرم تا بژ، طلایی، قهوه ای و حتی قرمز می باشند.اگر چه سنگ مرمریت گاهی اوقات تک رنگ است، اغلب آن یک رنگ با رگه های دیگری از طریق آن در حال اجرا، مانند سفید با رگه های خاکستری یا سیاه و سفید است.

این سنگها غالباً از کلسترولهای نامحلول تشکیل شدهاند اما حاوی مواد دیگری نیز هستند. مثلاً اگر معدن مس عینک و حاجی گک رابا کشور چین و غیره قرار داد مینماید درعوض اولا مواد را پخته شده سپس ازین خاک خارج نمایند نه بشکل خام یعنی درهمین کشور تولید صورت گرفته سپس صادر شود.. اگر در پوست خود احساس حساسیت یا درد کردید، فورا استفاده از سنگ پا را متوقف کنید؛ زیرا احتمالا فشار زیادی روی پوست وارد کردهاید. تا ازین سرمایه بتواند درسایر پروژههای صنعتی زراعتی و خدمات اجتماعی استفاده نماید.

بدین ترتیب ازاین محصولات زراعتی میتوان در صنعت کار گرفت. بزرگترین پروژه زراعتی که وطن را خود کفا میکند استفاده ار آب دریای آمو هلمند دریای کابل وسایر دریاها غرض آبیاری ۴ میلیون هکتار(۴۰ میلون جریب) زمین لامزرع کشور میباشد.. در افغانستان معدن یورانیوم در منطقه خانشین ولایت هلمند قرار دارد. ۲. سیاست مداران روس والیری ایوانوف همکار شورای کاری افغان روسیه اظهار نموده انداینکه آمریکا در قبال معادن افغانستان چه سیاست را درپیش دارند تا اکنون واضع نیست فقد انتظار در کار است تا دولت آمریکا این را واضع کند. دولت آمریکا با این تبلیغ برای آن ملت میخواهد واضع کند در کشورکه پای مانده است بیجا نیست حتماْ در فکر استفاده از این کشور است.

3. آزمایش خون برای تشخیص مواردی مانند التهاب، عفونت مجاری صفرا، پانکراس و سایر موارد مرتبط مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر این، توپاز اصل به راحتی برق میگیرد. رسوب تدریجی کلسترول بر روی یکدیگر منجر به پیدایش سنگ های صفراوی کلسترولی میکروسکوپی می شود. در جراحی لاپاروسکوپی کیسه پس از ایجاد 3یا 4 سوراخ 0.5-1 سانتیمتری با دوربین های مخصوص واردشکم شده و توسط وسایل و سیستم های پیشرفته عمل جراحی جهت بیماران انجام می شود . شکل اشک باریک در عین ایجاد ظاهری نرم و لطیف، ظرافت خاصی به انگشتان و دستان میبخشد.

تحقیقات نشان میدهد که شکل گیری الماس طبیعی در همین مناطق گوشته و در عمقی در حدود 150 کیلومتری و با دمایی بالای 1050 درجه سانتیگراد انجام میگردد. میزان تخلخل تراورتن های تازه در حدود ده تا هفتاد درصد است در حالی که انواع باستانی آن ممکن است به دلیل تبلور کلسیت ثانویه در فضاهای منفذ اصلی، تخلخل کمتر از دو درصد داشته باشند. سنگ مرمریت همچنین میتواند از تبلور مجدد دولومیت تشکیل شود.این سنگ در درجه اول از کلسیم کربنات (CaCO3)ساخته شده است. میتواند بجا قانونی باشد میتواند بی جا غیر قانونی باشد. این کشور دارای معادن جامد مایع وگازی اند میتواند تا نسلها هرنوع ضرورت مارا پوره کند.

این سنگ دارای میزان بالایی از فلوئور است، در نتیجه برای استخوانی شدن و بیمارهای استخوانی اثر فراوان داشته و همچنین برای استحکام دندان ها بسیار سودمند است این سنگ بزرگترین کمک را به تمرکز حواس خواهد کرد. ۴. دولت آمریکا یک ابرقدرت بوده کوشش دارد تا ذخایر فراوان انرژی جهان را در دسترس خویش داشته باشد. این الماس در معدن Premier در سال 1986 کشف شد و وزن آن ابتدا 599.10 قیراط بود. سپس مرکز تراش الماس به کشورهای هلند و بلژيك منتقل گردید و در قرن نوزدهم هنر تراش الماس اندکی انحطاط یافت، زیرا در کانهای افریقای جنوبی، شیوهی تازهای به نام «تراش كان کهن» رایج ساختند که در آن درخشندگی و صیقل الماس را فدای وزن میکردند.

از دیگر شخصیتهای این رمان، جهان سلطان نام دارد که از لحاظ لغوی به معنی سلطان جهان است، اما در این رمان در تمام مدت در طویله زندگی میکند، زنی علیل که سابقن کلفت خانهی حاج اسماعیل بود و بعد از پرت شدن از پله به علت دفاع از گوهر، از آن خانه بیرون انداخته شد و به همراه گوهر به خانهی فعلی آمد. با این همه دشمنان داخلی وخارجی که داریم ثروت مند شدن یک خواب است.

سنگ پا نوعی سنگ آذرین است که از سرد شدن تدریجی گذاره های آتشفشانی به وجود می آید و با گازهایی که از این گدازه ها متصاعد می شود داخل آن حالت متخلخل به خود می گیرد. درقانون اساسی به صراحت توضیح داده شده است که دولتها حق فروش خصوصیسازی داراییهای عامه راندارند ازیکسو، فروش وصدور مواد خام منرالی ازکشور، جامعه امروز وفردای مارا به فقر و گدایی مواجه میسازد، ازجانب دیگر ملت ودانشمندان افغانستان مصلحت نمیدهند تا معادن صدها نسل ما توسط یک نسل دراختیار متشبثین خصوصی قرار گیرد. در گذشته صحبت کردیم پامیس و اسکوریا از نظر ساختار و مواد اولیه با هم متفاوت هستند.

خواص سنگ ابسیدین سیاه : این سنگ گرانبها را در مقابل امواج منفی ایستادگی می کند و حمله های روانی ، استرس و ترس را از انسان دفع می کند . ضرورت است این کشور در سکتور زراعت مالداری، آب و برق و فابریکه ذوب فلزات که بنام «میتالوژی سیاه ورنگه» شهرت دارد فکر کند. فلسفه حصوصی سازی افغانستان همانا آب را ندیده موزه را از پای کشیدن است. بدین لحاظ کشورهای جهان هر روزه تبلیغات منابع طبیعی افغان را به نشر میرسانند تا جهان وملت افغانستان امید وار باشند.

دلایل که آمریکا انگلیس وناتو تبلیغات معادن افغانستان را در سطح بینالمللی مینمایند. در طول صد سال اخیر دولتهای افغانستان درجنب اینکه خودرا تقویه میکرد. ولایت هلمند در طول سالهای جنگ داخلی یکی از پر امنیتترین ولایت بود آنرا یک قطعه محدود پولیس اداره میکرد. بدین لحاظ جنگ وبد امنیتی در ولایت قندهار و هلمند وجود دارد. وهم ازبزرگان دولت بخصوص رئیس دولت تقاضا مینمایم تا در مورد از تعمق زیار کار بگیرند راههای دیگرنیز وجود دارد. مطابق به ارشادات واحکام اسلامی دارائیهای عامه امانتی است در نزد دولت که آنر حفاظت نماید، دست درازی به این داراییها، فروش وصدورآنها ازکشورازصلاحیت دولتهای بیرونی بخصوص توسط شرکتهای خارجی بکلی ممنوع است.

به دنبال غذاهایی باشید که حاوی 3 گرم چربی یا کمتر داشته باشند. طبق اظهارات پروفیسوردوکتورعبداسلام “ظفری استاد در پولیتخنیک کابل شماری درکنفرانس ۲۲/۷/۱۳۸۶ بینالمللی دانشگاه پولیتخنیک کابل نماینده گان انگستان، جرمنی، جمهوری چک اعتراف نمودند وگفتند «هرسال بیش از۱۰۰-۱۲۰ نمایندهٔ کشورهای پیشرفته (کمیته ۳۰۰ یا گروپ بیلدر بیرگ) نیازمند جهان، درلندن یا نیویارک گردهم میآیند و دربارهٔ مواد خام مورد نیازخویش به مشوره مینشینند، همان بود که چند سال قبل درآسیا (افغانستان) ودرافریقا (کانگو) درامریکای جنوبی (بولوی) رابرگزیدند». بریل های جواهری شکننده و به فشار حساس هستند و نسبت به مواد شیمیایی استفاده شده در خانه مقاوم هستند، جلای شیشه ای دارند، معمولاً اثر چشم گربه ای و ستاره ای نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید